Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Konsultacja telefoniczna

Konsultacja telefoniczna z lekarzem genetykiem

Jeżeli otrzymałaś nieprawidłowy wynik badania genetycznego (np. NIFTY, badania kariotypu, przyczyn poronienia) lub w rodzinie wystąpiły choroby genetyczne, warto skorzystać z fachowej pomocy lekarza genetyka. Bardzo często czas oczekiwania na wizytę u genetyka na NFZ jest bardzo długi (od kilku do kilkudziesięciu miesięcy), przez co rodzi się lęk i obawa, co można dalej zrobić. Na konsultację telefoniczną z naszym lekarzem genetykiem nie trzeba długo czekać! Odbywa się ona w najbliższych kilku dniach. Dodatkowo pacjent wybiera z grafiku lekarza dogodny dla niego termin.

Zalety konsultacji telefonicznej z lekarzem genetykiem
Kiedy warto skorzystać z telefonicznej rozmowy z genetykiem?
Umów konsultację telefoniczną z genetykiem (e-wizytę)

Zasady konsultacji telefonicznej z lekarzem genetykiem

Zalety konsultacji telefonicznej z lekarzem genetykiem

Zadbasz o zdrowie i konsultacja telefoniczna, konsultacja telefoniczna z genetykiem, genetyk konsultacja telefonicznabezpieczeństwo unikając wizyty w przychodni – informacje na temat zdrowia otrzymasz bez wychodzenia z domu.

Uzyskasz szybką pomoc bez czekania w kolejce i bez długiego oczekiwania na termin.

Lekarz genetyk wyjaśni znaczenie wyniku badania genetycznego oraz wskaże dalsze postępowanie – dzięki temu pozbędziesz się wątpliwości i dowiesz się, co robić dalej.

Ważne: Wynik badań genetycznych powinny być konsultowane przez lekarza genetyka, ponieważ to on jako specjalista może wskazać dla pacjenta najlepsze dalsze postępowanie

Kiedy warto skorzystać z telefonicznej konsultacji z genetykiem?

  • Jeśli lekarz inny niż genetyk zasugerował wykonanie badania genetycznego (aby mieć pewność jakie badanie i jaką metodą najlepiej wybrać)
  • Jeśli chcesz skonsultować wynik badania prenatalnego np. testu podwójnego (pappa), w tym również testu NIFTY lub innych badań przesiewowych czy diagnostycznych
  • Jeśli w rodzinie występowały choroby genetyczne i w związku z tym chcieliby Państwo uzyskać fachową informację na temat ryzyka wystąpienia schorzenia u Państwa lub innych członków rodziny
  • Jeśli w rodzinie występują predyspozycje do rozwoju nowotworów
.

Umów konsultację telefoniczną z genetykiem (e-wizytę)

Telefonicznie
Pod numerem 665 761 161 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. 
Online
Pisząc na adres e-mail genetyk@testdna.pl lub na anonimowym czacie.


Zasady konsultacji telefonicznej z lekarzem genetykiem:

  • Z konsultacji telefonicznej może skorzystać osoba pełnoletnia, prawny opiekun niepełnoletniego dziecka lub ustawowy przedstawiciel danej osoby.
  • Konsultacja może dotyczyć omówienia wyników badań genetycznych, badań prenatalnych (w tym testu NIFTY i pokrewnych), określenia ryzyka wystąpienia choroby genetycznej jeśli w rodzinie pacjenta pojawiło się dane schorzenie.
  • Konsultacja telefoniczna z genetykiem realizowana jest odpłatnie. Ceny konsultacji mogą różnić się w zależności od lekarza specjalisty – skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę konsultacji: tel. 665 761 161.
  • Płatność za konsultację odbywa się w dniu rejestracji terminu lub w kolejnym dniu roboczym.
  • Przed planowaną konsultacją pacjent proszony jest o określenie powodów konsultacji z genetykiem oraz przesłanie na adres e-mail: genetyk@testdna.pl lub udostępnienia w indywidualnym koncie Panelu Pacjenta aktualnych wyników badań, których dotyczyć będzie konsultacja. 

.

Więcej informacji:

Zapraszam do kontaktu