Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Konsultacja telefoniczna Jak krok po kroku wygląda konsultacja telefoniczna?

Jak wygląda konsultacja telefoniczna?

Konsultacja z genetykiem krok po kroku

  1. Ustal dogodny termin konsultacji kontaktując się z nami: tel. 665 761 161
  2. Kilka dni przed konsultacją dostarcz wyniki badań.
  3. W ustalonym terminie specjalista zadzwoni do Ciebie w celu przeprowadzenia konsultacji. 

Zapytaj o konsultację: 665 761 161

Jak wygląda konsultacja telefoniczna z genetykiem? Zasady:

  • Z konsultacji telefonicznej może skorzystać osoba pełnoletnia, prawny opiekun niepełnoletniego dziecka lub ustawowy przedstawiciel danej osoby.
  • Konsultacja może dotyczyć omówienia wyników badań genetycznych, badań prenatalnych (w tym testu NIFTY i pokrewnych), określenia ryzyka wystąpienia choroby genetycznej jeśli w rodzinie pacjenta pojawiło się dane schorzenie.
  • Konsultacja telefoniczna z genetykiem realizowana jest odpłatnie. Ceny konsultacji mogą różnić się w zależności od lekarza specjalisty – skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę konsultacji: tel. 665 761 161.
  • Płatność za konsultację odbywa się w dniu rejestracji terminu lub w kolejnym dniu roboczym.
  • Przed planowaną konsultacją pacjent proszony jest o określenie powodów konsultacji z genetykiem oraz przesłanie lub udostępnienia w indywidualnym koncie Panelu Pacjenta aktualnych wyników badań, których dotyczyć będzie konsultacja. 

Zobacz też:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 
„Jestem bardzo zadowolona. Wyniki testy przyszły przed terminem, a cała procedura testowa była przeprowadzona bezpiecznie, mimo obecnego zagrożenia wirusem. Miałam też możliwość zamówienia konsultacji genetycznej. Wybrałam dr Renatę Posmyk. Nigdy wcześniej nie zasięgałam porady genetyka, dlatego przygotowałam listę pytań. Pani Doktor odpowiedziała na większość z nich zanim zdążyłam je zadać i podała mi jeszcze mnóstwo innych ważnych i przydatnych informacji, rzeczy, o których nie miałam pojęcia. A przy tym rozmawiałyśmy jak dobre znajome 🙂 Wspaniały lekarz, szybko i bezpiecznie przeprowadzone badania - czego chcieć więcej? Każdemu polecam!”
Agata
 
 
„Dzięki możliwości konsultacji z Panią genetyk dr n. med. Renatą Posmyk, dowiedzieliśmy się, jak należy interpretować wyniki naszych badań oraz otrzymaliśmy zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, miła i pomocna. Pani Doktor odpowiedziała również na moje dodatkowe pytania, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam laboratorium badań DNA.”
Katarzyna
 
 
„Pani Doktor Renata Posmyk bardzo rzetelnie, jasno i konkretnie wytłumaczyła mi moją sytuację po badaniach. Wiem jak mam dalej postępować i jakie badania powinnam wykonać, a Pani Doktor bardzo mi w tym pomogła. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z całym laboratorium. Osoby, z którymi miałam przyjemność rozmawiać są kompetentne i świetnie wykonują swoją pracę, tak samo jak Pani Doktor. Dziękuję bardzo za całą pomoc i poświęcony mi czas. Na pewno będę Państwa polecać.”
Marta
 
 
„Konsultacja z panią genetyk Renatą Posmyk umożliwiła mi zrozumienie nieprawidłowości w mutacjach genów, które zostały ujawnione w badaniach. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Mogłam zadawać wiele pytań i uzyskałam na nie wyczerpujące odpowiedzi. Przesłana karta podsumowała całą rozmowę i dała konkretne wskazówki do wcielenia w życie. Panią doktor cechuje profesjonalizm i przyjazne podejście do pacjenta.”
Anna
 
 
„W dniu dzisiejszym miałem telefoniczna konsultacje genetyczna z Pania DR Posmyk.Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi wyniki badania mojego dna, odpowiedziała na moje wszystkie pytania oraz wskazała jak postępować w przyszłości. Na mojego maila otrzymałem od Pani Doktor pisemna kartę porady genetycznej, w której wszystko jest bardzo dobrze opisane. Pani Doktor była bardzo dobrze przygotowana,posiada ogromna wiedzę i była kompetentna, rzeczowa i bardzo mila. Bardzo dziękuje, jestem bardzo zadowolony.”
Henryk
 
Zapraszam do kontaktu