Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl E-poradnia – kto w niej przyjmuje oraz jak z niej skorzystać?

Chcesz skorzystać z usług przychodni medycznej, jaką jest e-poradnia, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Poniżej przedstawiamy Ci wszystkie niezbędne informacje, które musisz wiedzieć przed skorzystaniem z usług e-poradni. Jacy specjaliści przyjmują w e-przychodniach, kto może skorzystać z takich usług oraz jakiego sprzętu będziesz potrzebować, aby konsultacja mogła przebiegać bez zakłóceń – na te oraz na inne pytania odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.

E-poradnia – jacy specjaliści mogą przyjąć pacjenta?
E-poradnia – kto może skorzystać z usług?
E -poradnia – jakiego sprzętu potrzebuję by skorzystać?
E-poradnia – ile trwa konsultacja?

E-poradnia – jacy specjaliści mogą przyjąć pacjenta?

E-poradnia to miejsce, w którym przyjmują specjaliści z wielu dziedzin medycyny. Możesz skorzystać z pomocy lekarzy rodzinnych oraz internistów, ale także lekarzy specjalistów, takich jak kardiolodzy, neurolodzy, dermatolodzy, laryngolodzy czy też genetycy. Obecnie e-poradnia oferuje usługi lekarzy z praktycznie każdej dziedziny medycyny, dlatego z pewnością znajdziesz specjalistę, którego potrzebujesz.

E-poradnia – kto może skorzystać z usług?

E-poradnia to przychodnia medyczna online, z której usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci – zarówno dorośli, jak i dzieci pod nadzorem rodzica. E-poradnia, w zależności od tego w jakiej formie działa, może oferować usługi zarówno na NFZ, jak i prywatnie, dzięki czemu wszyscy Pacjenci mają równy dostęp do świadczeń.

E -poradnia – jakiego sprzętu potrzebuję by skorzystać?

Wizyta w przychodni online, takiej jak e-poradnia odbyć się może na wiele różnych sposobów. Najpopularniejszym z nich jest konsultacja telefoniczna, podczas której będziesz mieć możliwość porozmawiania z wybranym lekarzem oraz opisania mu niepokojących Cię objawów. Konsultacje lekarskie odbywają się także za pomocą czatów oraz rozmów wideo. Aby skorzystać z którejkolwiek z wyżej wymienionych opcji, potrzebny będzie Ci telefon, tablet lub komputer – koniecznie z dostępem do internetu!

E-poradnia – ile trwa konsultacja?

Każda e-poradnia ustala swoje własne ramy czasowe, w których odbywają się konsultacje. Ustalane są one na podstawie m.in. specjalizacji danego lekarza. W zależności od problemu preferowany czas może się różnić, jednak zwykle jest to od ok. 10 do 20 minut.