Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl e-poradnia – słowo przewodnie

E-poradnia to nowoczesna placówka medyczna, w której można wykonać badania genetyczne i odbywać konsultacje związane z chorobami o podłożu genetycznym, poronieniami czy zajściem w ciążę. Badania są całkowicie bezpieczne dla pacjenta i pozwalają poznać podłoże zaistniałych problemów i dolegliwości, a w konsekwencji podjąć odpowiednie leczenie. Wszystko odbywa się przez internet.

E-poradnia – dla osób ceniących bezpieczeństwo
E-poradnia – dla komfortu konsultacji w domu
E-poradnia – dla zaoszczędzenia czasu
E-poradnia – szybkie terminy konsultacji bez kolejek

 

E-poradnia- dla osób ceniących bezpieczeństwo

E-poradnia to profesjonalna platforma, która pozwala wykonać pełną diagnostykę w zakresie określonych chorób i dolegliwości. Forma kontaktu  internetowego jest całkowicie bezpieczna, ponieważ ogranicza maksymalnie kontakt bezpośredni z lekarzem i innymi pracownikami placówki medycznej. Jednocześnie daje możliwość pełnej diagnostyki najlepszej jakości ze specjalistami w zakresie genetyki.

E-poradnia – dla komfortu konsultacji w domu

E-poradnia gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo pacjentom, ale również wygodę konsultacji z domu. W ten sposób pozwala konsultować wyniki niezależnie od stanu i okoliczności w jakich znajduje się pacjent. To oznacza, że  momencie rozmowy z lekarzem pacjent może pozostawać w domu, w komfortowej dla siebie pozycji, ale też dowolnym miejscu, również na świecie.

E-poradnia – dla zaoszczędzenia czasu

E-poradnia pozwala również zaoszczędzić cenny czas, który do tej pory poświęcany był dojazdom do placówki medycznej. Konsultacja telefoniczna z lekarzem pozwala zyskać nawet kilka godzin, które wcześniej związane były z dojazdem do poradni, oczekiwaniem na przyjęcie i powrotem do domu. Dzisiaj konsultacja może się ograniczyć do rozmowy przez komunikatory lub innej, dogodnej dla obu stron formy- również wymiany mailowej.

E-poradnia – szybkie terminy konsultacji bez kolejek

Przeniesienie konsultacji z formy bezpośredniej, osobistej na opcję online niesie ze sobą również inną, dodatkową korzyść- jest nią szybszy termin realizacji konsultacji, bez kolejek. E-poradnia może realizować swoje usługi z większą liczbą klientów, w dogodnej i bezpiecznej dla nich formie.