Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie

Test NIFTY – opinie

Opinie innych par na temat prenatalnych badań takich jak NIFTY pro pomagają podjąć decyzję o ich wykonaniu. Dlaczego warto się zdecydować na test NIFTY pro? 

test nifty opinie, test nifty pro opinie

Test NIFTY pro może wykonać niemal każda ciężarna, która chce upewnić się co do zdrowia swojego dziecka. W szczególności jest on wskazany, gdy przyszła mama otrzymała nieprawidłowy wynik innych badań prenatalnych przesiewowych (np. zły wynik testu PAPP-a).

Wskazania do wykonania testu NIFTY pro to także wiek ciężarnej powyżej 35 roku życia. Co jeszcze skłania pary do tego, by wykonać test NIFTY? Opinie pacjentek podkreślają przede wszystkim spokój, jaki dało im przeprowadzenie badania i jego szybki wynik, dzięki któremu mogły cieszyć się ciążą.

test nifty pro w testdna laboratorium

Test NIFTY – opinie. Historia 30-latki

„Zaszłam w ciążę w wieku 30 lat i do głowy by mi nie przyszło, że moja ciąża może być w jakikolwiek sposób zagrożona. Dbałam o siebie, bardzo dobrze się odżywiałam… A jednak razem z mężem otrzymaliśmy nieprawidłowe wyniki podstawowych badań prenatalnych, które wskazywały na podwyższone ryzyko wystąpienia trisomii 21. Po wyjściu od lekarza byliśmy załamani i zestresowani, na szczęście lekarz wspomniał nam o nieinwazyjnych prenatalnych badaniach, takich jak test NIFTY. Opinie przeczytane w Internecie na jego temat jednoznacznie utwierdziły nas co do tego, że warto spróbować zanim zdecydujemy się na badania inwazyjne.

Czas oczekiwania na wynik testu NIFTY pro wyniósł jedynie 6 dni. Gdy wreszcie zalogowaliśmy się do Panelu Pacjenta, naszym oczom ukazał się wydruk opatrzony logotypem laboratorium genetycznego. Gorączkowo przeszukiwałam wzrokiem jego treść, podczas gdy mąż trzymał mnie mocno za rękę. Na szczęście w czytelnej tabeli, która pokazuje wyniki testu, ujrzeliśmy zbawienne „Niskie ryzyko”. Okazało się, że nasz maluszek nie tylko nie ma zespołu Downa, ale i także nie wykryto u niego innych chorób genetycznych badanych w teście. Tego dnia oboje popłakaliśmy się ze szczęścia.

Test NIFTY pro pozwala pozbyć się stresu związanego z przebiegiem ciąży. Bardzo cenimy sobie nie tylko możliwości współczesnej genetyki, ale i także pracę całego zespołu, który zorganizował dla nas badanie genetyczne! W cenie badania mieliśmy pobranie próbki w domu oraz ubezpieczenie. 

Zdrowie nie ma ceny, dlatego też wszystkim przyszłym mamom gorąco polecam wykonanie testu NIFTY pro. Opinie na temat badania NIFTY Pro są jednoznaczne i cieszę się, że ja również mogłam wypowiedzieć się pozytywnie na jego temat!

 

Test Nifty Pro

Więcej informacji:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 
„Jestem bardzo zadowolona. Wyniki testy przyszły przed terminem, a cała procedura testowa była przeprowadzona bezpiecznie, mimo obecnego zagrożenia wirusem. Miałam też możliwość zamówienia konsultacji genetycznej. Wybrałam dr Renatę Posmyk. Nigdy wcześniej nie zasięgałam porady genetyka, dlatego przygotowałam listę pytań. Pani Doktor odpowiedziała na większość z nich zanim zdążyłam je zadać i podała mi jeszcze mnóstwo innych ważnych i przydatnych informacji, rzeczy, o których nie miałam pojęcia. A przy tym rozmawiałyśmy jak dobre znajome 🙂 Wspaniały lekarz, szybko i bezpiecznie przeprowadzone badania - czego chcieć więcej? Każdemu polecam!”
Agata
 
 
„Dzięki możliwości konsultacji z Panią genetyk dr n. med. Renatą Posmyk, dowiedzieliśmy się, jak należy interpretować wyniki naszych badań oraz otrzymaliśmy zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, miła i pomocna. Pani Doktor odpowiedziała również na moje dodatkowe pytania, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam laboratorium badań DNA.”
Katarzyna
 
 
„Pani Doktor Renata Posmyk bardzo rzetelnie, jasno i konkretnie wytłumaczyła mi moją sytuację po badaniach. Wiem jak mam dalej postępować i jakie badania powinnam wykonać, a Pani Doktor bardzo mi w tym pomogła. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z całym laboratorium. Osoby, z którymi miałam przyjemność rozmawiać są kompetentne i świetnie wykonują swoją pracę, tak samo jak Pani Doktor. Dziękuję bardzo za całą pomoc i poświęcony mi czas. Na pewno będę Państwa polecać.”
Marta
 
 
„Konsultacja z panią genetyk Renatą Posmyk umożliwiła mi zrozumienie nieprawidłowości w mutacjach genów, które zostały ujawnione w badaniach. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Mogłam zadawać wiele pytań i uzyskałam na nie wyczerpujące odpowiedzi. Przesłana karta podsumowała całą rozmowę i dała konkretne wskazówki do wcielenia w życie. Panią doktor cechuje profesjonalizm i przyjazne podejście do pacjenta.”
Anna
 
 
„W dniu dzisiejszym miałem telefoniczna konsultacje genetyczna z Pania DR Posmyk.Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi wyniki badania mojego dna, odpowiedziała na moje wszystkie pytania oraz wskazała jak postępować w przyszłości. Na mojego maila otrzymałem od Pani Doktor pisemna kartę porady genetycznej, w której wszystko jest bardzo dobrze opisane. Pani Doktor była bardzo dobrze przygotowana,posiada ogromna wiedzę i była kompetentna, rzeczowa i bardzo mila. Bardzo dziękuje, jestem bardzo zadowolony.”
Henryk
 
Zapraszam do kontaktu

Publikacja: 15 października 2020 r.

*w zależności od kursu walutowego