Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Badanie NIFTY i NIFTY PRO w Katowicach – jak umówić?

Badanie NIFTY i NIFTY PRO w Katowicach – jak umówić?

Badanie NIFTY należy do najpopularniejszych testów NIPT, które są badaniami nieinwazyjnymi. Można wykonywać je już od 10 tygodnia ciąży, kiedy stężenie cffDNA w krwi ciężarnej jest optymalne do wykonania badania. Badanie NIFTY Katowice to oferta skierowana do osób zamieszkujących Śląsk – pary mogą wykonać badanie szybko i dogodnym dla siebie terminie. Atutem badania jest brak kolejek – na pobranie próbki czeka się około 2 dni roboczych, natomiast sam wynik udostępniany jest po około 10 dniach roboczych.

Gdzie można w Katowicach wykonać badanie NIFTY PRO?

Jaka jest cena badania NIFTY PRO w Katowicach?

Badanie NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Gdzie można w Katowicach wykonać badanie NIFTY PRO?

Badanie NIFTY PRO Katowice zaleca się wykonywać w autoryzowanej placówce NIFTY. Wybierając takie miejsce można mieć pewność odnośnie wiarygodności badania oraz braku dodatkowych kosztów. Jest to niezwykle ważne przy stosunkowo wysokiej cenie analizy. W Katowicach autoryzowana placówka NIFTY znajduje się przy ul. Bocheńskiego 38 A. Istnieje możliwość pobrania materiału do badania w domu pacjentki – należy zgłosić taką chęć przy rezerwacji terminu analizy.

Jaka jest cena badania NIFTY PRO w Katowicach?

Badanie NIFTY PRO Katowice cena w autoryzowanej placówce to 2397 złotych. Cena badania jest kompleksowa, a więc pacjentka nie ponosi żadnych ukrytych kosztów. Warto pamiętać o tym, że wiele laboratoriów genetycznych może oferować badanie NIFTY PRO w niższej cenie – należy uważać na takie oferty. Często jest to chwyt marketingowy, a dopiero w trakcie wykonywania analizy okazuje się, że pacjentka musi dopłacić za np. opracowanie wyniku.

Badanie NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Na badanie NIFTY Katowice można umówić się w dogodny dla pacjentki sposób – można umówić się bezpośrednio w placówce, jednak nie jest to konieczne. Pacjentki najczęściej umawiają się na badanie wykorzystując w tym celu kontakt telefoniczny. Wystarczy zadzwonić i umówić datę oraz godzinę pobrania materiału do badania. Inną metodą jest zapisanie się na dogodny termin za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej placówki.