Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Badanie NIFTY w Katowicach – gdzie można je wykonywać?

Badanie NIFTY w Katowicach – gdzie można je wykonywać?

Badanie NIFTY to nowoczesna analiza prenatalna, która jest możliwa do wykonania już od 10 tygodnia ciąży. Test NIFTY Katowice nie ma sobie równych wśród badań prenatalnych – wykazuje wysoką czułość i jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Cała procedura wykonania badania jest prosta dla pacjentki, która musi się jedynie zgłosić na pobranie próbki krwi żylnej. Czas oczekiwania na wynik badania to maksymalnie 10 dni roboczych.

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIFTY PRO?

Jaka jest cena testu NIFTY PRO w Katowicach?

Test NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIFTY PRO?

Test NIFTY PRO Katowice warto wykonywać w placówkach autoryzowanych, które gwarantują wysoką jakość badania oraz oryginalne testy wykonywane w laboratoriach BGI. Autoryzowany punkt NIFTY PRO znajduje się w Katowicach przy ul. Bocheńskiego 38 A. Należy podkreślić, że tego typu placówka zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentką i nie wymaga żadnych dopłat przy badaniu. W cenie analizy zawarte jest ubezpieczenie wyniku oraz możliwość jego konsultacji z lekarzem genetykiem. Pozornie tańsze oferty nie zawsze zapewniają optymalną jakość analizy.

Jaka jest cena testu NIFTY PRO w Katowicach?

Test NIFTY PRO Katowice cena kształtuje się na poziomie 2397 złotych. W cenie testu NIFTY PRO zawarte są wszystkie koszty i nie ma ukrytych opłat, jak często zdarza się w placówkach nieautoryzowanych. Istnieje możliwość rozłożenie płatności na dogodne dla pacjentki raty, dzięki czemu na badania prenatalne może sobie pozwolić więcej par niż przy płatności gotówką. Warto zapytać o taką możliwość podczas rezerwacji terminu badania.

Test NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Na test NIFTY  Katowice można umówić się na kilka sposobów. Nie trzeba od razu odwiedzać laboratorium, chociaż oczywiście można umówić analizę również w taki sposób. Na ogół pacjentki umawiają się telefonicznie – w ten sposób można rezerwować dogodny termin badania, który otrzymuje się „od ręki”. Innym sposobem rezerwacji terminu jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej laboratorium. W celu potwierdzenia rezerwacji do pacjentki w 24 godziny odezwie się konsultant.