Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Badania wolnego płodowego DNA i test NIFTY w Katowicach – w jakiej cenie?

Badania wolnego płodowego DNA i test NIFTY w Katowicach – w jakiej cenie?

Badania wolnego płodowego DNA Katowice cieszą się rosnącą popularnością. Nie mają sobie równych wśród innych badań prenatalnych, wyróżniając się bardzo wysoką czułością. Dodatkowo test NIFTY PRO posiada ubezpieczenie na wypadek tzw. wyniku fałszywie pozytywnego. Świadczy to o wysokiej jakości wykonywanych badań, a także zaufaniu milionów pacjentów na całym świecie. Warto zdecydować się na badanie wolnego płodowego DNA Katowice, nawet jeśli ciąża rozwija się prawidłowo.

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać test NIFTY?

Jak wygląda badanie wolnego płodowego DNA w Katowicach?

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie wolnego płodowego DNA?

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać test NIFTY?

Test NIFTY Katowice cena może zależeć od wybranego laboratorium – warto wykonywać analizy w autoryzowanych placówkach NIFTY. Wówczas można mieć pewność, że badanie jest wysokiej jakości i zapewnia wiarygodność na poziomie 99%. Autoryzowane placówki w całej Polsce nie stosują tzw. ukrytych kosztów – pacjentka nie musi ponosić żadnych dopłat już w czasie wykonywania badania. W autoryzowanej placówce NIFTY w Katowicach badanie NIFTY PRO kosztuje dokładnie 2397 złotych.

Jak wygląda badanie wolnego płodowego DNA w Katowicach?

Badanie wolnego płodowego DNA Katowice przypomina standardowe badania laboratoryjne. Pacjentka zgłasza się do punktu pobrań w ustalonym terminie (nie musi być na czczo), gdzie zostanie od niej pobrana próbka krwi żylnej. Procedura jest identyczna jak np. przy morfologii. Następnie pacjentka udaje się do domu i oczekuje na wynik badania, który jest dostępny maksymalnie w 10 dni roboczych. Analiza jest całkowicie bezpieczna dla matki oraz dla dziecka.

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie wolnego płodowego DNA?

Badania wolnego płodowego DNA różnią się ceną w zależności od wyboru konkretnej analizy. Zazwyczaj cena badań oscyluje w granicach 2000-2500 złotych w autoryzowanych placówkach. Badanie wolnego płodowego DNA cena w Katowicach nie zawiera wówczas żadnych ukrytych kosztów. Każda analiza jest przeprowadzana metodą sekwencjonowania nowej generacji, jednak zakres tych badań może nieco się różnić. Pacjentki mają do wyboru wiele testów NIPT jak choćby SANCO, HARMONY czy NIFTY.