Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Badanie NIFTY i NIFTY PRO w Katowicach – jak wygląda?

Badanie NIFTY i NIFTY PRO w Katowicach – jak wygląda?

Badania wolnego płodowego DNA Katowice to oferta skierowana do par, które chcą poznać stan zdrowia dziecka już od 10 tygodnia ciąży. Badania prenatalne nieinwazyjne cieszą się rosnącą popularnością – wykonano ich miliony na terenie całego globu. Najpopularniejszym testem jest badanie NIFTY, jednak cffDNA analizują również inne badania np. HARMONY czy SANCO. Warto zdecydować się na analizę, która jest wykonywana bezpiecznie i bez stresu.

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać badanie NIFTY?

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie NIFTY PRO?

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badania wolnego płodowego DNA?

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać badanie NIFTY?

Warto pamiętać, że badanie NIFTY Katowice cena może różnić się w zależności od oferty wybranego laboratorium. Warto zapoznać się z cennikami przed zleceniem badania, jednocześnie zwracając uwagę na jakość laboratorium. Cena badania NIFTY wynosi około 2000 złotych w wersji standardowej – pacjentka nie powinna być obciążona żadnymi dodatkowymi kosztami.

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie NIFTY PRO?

Badanie NIFTY PRO Katowice cena nie należy do najniższych, jednak w parze z ceną powinna iść jakość badania. W autoryzowanej placówce NIFTY badanie w wersji PRO kosztuje 2397 złotych. Cena jest kompletna – zawiera kompleksową opiekę nad pacjentką, ubezpieczenie, możliwość konsultacji z genetykiem w przypadku wyniku pozytywnego. Pacjentki nie ponoszą żadnych dopłat, dlatego nie muszą się obawiać o nagły wzrost ceny badania NIFTY PRO.

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badania wolnego płodowego DNA?

Badania wolnego płodowego DNA należą do najnowocześniejszej diagnostyki prenatalnej, która wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, a także wykwalifikowanego personelu laboratoryjnego. Wynikają z tego stosunkowo wysokie koszty wykonania badania. Zazwyczaj testy NIPT Katowice, czyli  badania wolnego płodowego DNA w Katowicach kosztują około 2000-2500 złotych. Należy uważać na oferty w niższej cenie – niektóre laboratoria stosują bowiem chwyt marketingowy, zaniżając cenę badania, a następnie wymagając od pacjentki dopłat np. w celu uzyskania wyniku. Takie praktyki nie są stosowane w laboratoriach autoryzowanych.