Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Jak przebiega badanie NIFTY?

Badanie NIFTY to najnowocześniejsze spośród dostępnych na rynku badań NIPT. Pozwala na wykrycie zaburzeń genetycznych u płodu już w 10 tygodniu ciąży. Ich zaletą jest bezpieczeństwo oraz wysoki poziom wiarygodności. Warto zdecydować się na badanie, by zyskać pewność odnośnie zdrowia dziecka i w spokoju czekać na czas rozwiązania.

Badanie NIFTY metoda badania
Badanie NIFTY Warszawa – wiarygodność
Czy cena badania NIFTY jest adekwatna do jakości?
Gdzie zrobić NIFTY w Warszawie?

Badanie NIFTY metoda badania

Badanie NIFTY jest oparte na analizie wolnego płodowego DNA. Jest to materiał genetyczny dziecka, który krąży w krwi ciężarnej i w stężeniu optymalnym do badania pojawia się około 10 tygodnia ciąży. Do analizy genetycznej próbki wykorzystuje się metodę sekwencjonowania nowej generacji, która pozwala na zbadanie DNA i porównanie zapisu genetycznego z próbką kontrolną.

Badanie NIFTY Warszawa – wiarygodność

Badanie NIFTY w Warszawie oraz w każdym innym mieście jest równie wiarygodne. Należy zwracać uwagę na to, by analiza była przeprowadzona zgodnie z oficjalną procedurą badań NIFTY. Wówczas wiarygodność analizy określana jest na poziomie 99%, a więc uzyskanemu wynikowi można zaufać. Dodatkowo wersja test NIFTY Warszawa PRO posiada ubezpieczenie na wypadek, gdyby wynik był fałszywie pozytywny, co jest dodatkowym potwierdzeniem wiarygodności testu.

Czy cena badania NIFTY jest adekwatna do jakości?

Zawsze należy wybierać sprawdzone testy NIFTY, najlepiej w autoryzowanych placówkach. Wówczas można mieć pewność, że cena badania odzwierciedla jego jakość. W przypadku tańszych badań warto ostrożnie podchodzić do takich ofert, w których mogą pojawiać się ukryte koszty. Autoryzowane placówki NIFTY nie wymagają od klientów żadnych dodatkowych opłat, a wynik jest uzyskany na podstawie oryginalnych procedur.

Gdzie zrobić test NIFTY w Warszawie?

Gdzie zrobić badanie NIFTY Warszawa? Warto znaleźć autoryzowane punkty, w których wykonywane są badania NIFTY oraz NIFTY PRO. W stolicy są one zlokalizowane przy ulicach: Cybernetyki 7, Krzywe Koło 8/10, Siennej 86, Ksawerego Bronikowskiego 55, Wrocławskiej 21a/7, Książkowej 9 oraz Adama Branickiego 15. Warto pytać o cenniki w tych placówkach, a na samo badanie można zapisać się drogą online.