Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Jakie sprawy załatwimy w e-poradni? Dowiedz się co warto wiedzieć

Jakie sprawy załatwimy w e-poradni? Dowiedz się co warto wiedzieć

Jeszcze do niedawna konsultacje genetyczne wymagały fizycznej obecności w poradni. Nie tylko w dobie pandemii jest to problematyczne. Także osoby, które mieszkają poza dużymi ośrodkami miejskimi mogą mieć problem ze stawieniem się w placówce osobiście. Właśnie dlatego warto zainteresować się istnieniem e-poradni. Dowiedz się jakie sprawy możesz załatwić za jej pośrednictwem.

Czy w e-poradni skonsultuje wynik testu NIFTY pro?
Czy w e-poradni skonsultuje wynik badania na celiakię?
Czy w e-poradni skonsultuje wynik testu WES?
Czy w e-poradni skonsultuje wynik badań po poronieniu?

Czy w e-poradni skonsultuje wynik testu NIFTY pro?

Istnienie e-poradni opiera się przede wszystkim na możliwości konsultowania wyników różnego rodzaju badań genetycznych. Także wynik testu NIFTY pro może być konsultowany w ten sposób. Test NIFTY to nowoczesne i nieinwazyjne badanie prenatalne, które nie tylko daje nam pewność, że z nienarodzonym dzieckiem wszystko jest w porządku, ale także pozwala uniknąć amniopunkcji.

Czy w e-poradni skonsultuje wynik badania na celiakię?

Celiakia to choroba, która możne znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Nietolerancja glutenu sprawia, że cierpiące na nią osoby męczą się z dolegliwościami ze strony układu pokarmowego i nie tylko. Badanie genetyczne na celiakię pozwala całkowicie potwierdzić ją lub wykluczyć. Dzięki istnieniu e-poradni jesteśmy w stanie skonsultować wynik bez wychodzenia z domu.

Czy w e-poradni skonsultuje wynik testu WES?

Badanie WES to coraz popularniejsze testy genetyczne, która pozwalają uzyskać pełną wiedzę na temat podatności na choroby genetyczne. Może być wykonane zarówno w momencie, kiedy mamy ku temu podstawy, jak i profilaktycznie. Wynik badania WES może być z powodzeniem konsultowany w e-poradni genetycznej.

Czy w e-poradni skonsultuje wynik badań po poronieniu?

Poronienie to dla wielu kobiet bardzo ciężkie i traumatyczne wydarzenie. Specjaliści zalecają, aby w jego przypadku wykonać badania genetyczne, które upewnią nas w tym, że nie zostało ono spowodowane przez potencjalne wady genetyczne. To jakie badania wykonać można skonsultować z lekarzem za pośrednictwem e-poradni. W ten sam sposób omówimy także otrzymane już wyniki.