Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie

Test NIPT w Poznaniu. Gdzie zrobić badanie? Jaka jest cena testu NIPT w Poznaniu?

Test nipt Poznań, Test nipt Poznań cenaTest NIPT w Poznaniu – tu wykonasz najszerszy NIFTY z ubezpieczeniem.

NIFTY pro to bezpieczne, nieinwazyjne badanie prenatalne wykonywane z krwi w kierunku trisomii 21. (zespół Downa), trisomii 18. (zespół Edwardsa), trisomii 13. (zespół Patau) i innych chorób genetycznych. NIFTY pro dzięki wysokiej czułości może pomóc odzyskać spokój o zdrowie dziecka, a także uniknąć amniopunkcji. Jest zalecany gdy test PAPP-a i USG wskażą na podwyższone ryzyko trisomii, w ciąży po 35 roku życia oraz gdy Mama ma wątpliwości o zdrowie dziecka.

Sprawdź gdzie w Poznaniu wykonasz test NIPT – NIFTY pro – w placówce oraz w ramach wizyt domowych oraz jaka jest cena testu NIPT w Poznaniu.

Spis treści:

 1. Gdzie zrobić test NIPT w Poznaniu? 
 2. Gdzie zrobić test NIPT w Poznaniu – Autoryzowane placówki
 3. Test NIPT Poznań – wizyty domowe
 4. Test NIPT w Poznaniu – cena badania i rejestracja

Gdzie zrobić test NIPT w Poznaniu?

Test NIPT – NIFTY pro jest dostępny w Poznaniu w autoryzowanych placówkach testDNA oraz w ramach wizyt domowych.

Tu wykonasz badanie, które ma w cenie również:

 • konsultację wyniku pozytywnego z lekarzem genetykiem
 • pobranie próbki w placówce lub w domu (wizyta domowa personelu medycznego).

Gdzie zrobić test NIPT w Poznaniu?

Punkty pobrań NIFTY pro – testDNA Laboratorium

Tele­fon: 665 761 161 (7 dni w tygodniu)

Rejestracja on-line: badanienifty.pl

Adresy punktów pobrań:

 • ul. Słowackiego 28a,  Poznań 
 • ul. Braniewska 20, Poznań

Wizyty są dostępne również w dniu umówienia badania. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. 

Autoryzowany punkty pobrań NIFTY pro w Poznaniu obsługuje też inne lokalizacje: Poznań, Leszno, Środa Wlkp.,Września, Gniezno, Kościan, Grodzisk Wlkp., Szamotuły, Oborniki i inne.

Test NIPT Poznań – wizyty domowe NIFTY pro

Test NIFTY pro można zrobić wygodnie w domu, bez wizyty w przychodni. Wizyty domowe umawiane są w cenie badania NIFTY (bez dodatkowych opłat) w Poznaniu, okolicy i w całej Polsce. Telefoniczne umawianie NIFTY pro w domu: tel. 665 761 161

Test NIPT w Poznaniu – cena badania NIFTY pro i rejestracja

Cena testu NIFTY pro to 2397 zł. Co zawiera cena testu NIPT NIFTY pro w Poznaniu w testDNA:

 • Pobranie próbki w domu pacjentki lub w placówce medycznej
 • Konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego)
 • Zwrot kosztów przeprowadzonych badań diagnostycznych (w tym m. in. amniopunkcja, FISH, analiza mikromacierzy chromosomów) do kwoty 2600 zł* w ramach ubezpieczenia NIFTY – w sytuacji, gdy otrzymany wynik jest nieprawidłowy, zaleca się wykonanie badań diagnostycznych.
 • Ubezpieczenie wyniku na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego (odszkodowanie do 210 000 zł*).
 • Wynik wygodnie online w bezpiecznym Panelu Pacjenta, dostępny 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium (transport trwa 1-2 dni robocze; to jest czas maksymalny, często wynik dostępny jest szybciej).
 • Ponowne pobranie próbki jeśli będzie wymagana (są to rzadkie sytuacje).

Jest możliwość płatności w ratach oraz skorzystania z płatności odroczonych.

W Polsce pierwszym NIPT był NIFTY. Jest on najczęściej wybierany przez Mamy i do tej pory został wykonany ponad 9 000 000 razy na całym świecie! O jego wiarygodności świadczy też szeroka walidacja kliniczna. Obecnie jest dostępny w najszerszej wersji (94 choroby) z ubezpieczeniem – NIFTY pro.

Dlaczego warto zrobić test NIFTY pro?

nifty pro korzysci

Więcej informacji:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 
„Jestem bardzo zadowolona. Wyniki testy przyszły przed terminem, a cała procedura testowa była przeprowadzona bezpiecznie, mimo obecnego zagrożenia wirusem. Miałam też możliwość zamówienia konsultacji genetycznej. Wybrałam dr Renatę Posmyk. Nigdy wcześniej nie zasięgałam porady genetyka, dlatego przygotowałam listę pytań. Pani Doktor odpowiedziała na większość z nich zanim zdążyłam je zadać i podała mi jeszcze mnóstwo innych ważnych i przydatnych informacji, rzeczy, o których nie miałam pojęcia. A przy tym rozmawiałyśmy jak dobre znajome 🙂 Wspaniały lekarz, szybko i bezpiecznie przeprowadzone badania - czego chcieć więcej? Każdemu polecam!”
Agata
 
 
„Dzięki możliwości konsultacji z Panią genetyk dr n. med. Renatą Posmyk, dowiedzieliśmy się, jak należy interpretować wyniki naszych badań oraz otrzymaliśmy zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, miła i pomocna. Pani Doktor odpowiedziała również na moje dodatkowe pytania, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam laboratorium badań DNA.”
Katarzyna
 
 
„Pani Doktor Renata Posmyk bardzo rzetelnie, jasno i konkretnie wytłumaczyła mi moją sytuację po badaniach. Wiem jak mam dalej postępować i jakie badania powinnam wykonać, a Pani Doktor bardzo mi w tym pomogła. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z całym laboratorium. Osoby, z którymi miałam przyjemność rozmawiać są kompetentne i świetnie wykonują swoją pracę, tak samo jak Pani Doktor. Dziękuję bardzo za całą pomoc i poświęcony mi czas. Na pewno będę Państwa polecać.”
Marta
 
 
„Konsultacja z panią genetyk Renatą Posmyk umożliwiła mi zrozumienie nieprawidłowości w mutacjach genów, które zostały ujawnione w badaniach. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Mogłam zadawać wiele pytań i uzyskałam na nie wyczerpujące odpowiedzi. Przesłana karta podsumowała całą rozmowę i dała konkretne wskazówki do wcielenia w życie. Panią doktor cechuje profesjonalizm i przyjazne podejście do pacjenta.”
Anna
 
 
„W dniu dzisiejszym miałem telefoniczna konsultacje genetyczna z Pania DR Posmyk.Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi wyniki badania mojego dna, odpowiedziała na moje wszystkie pytania oraz wskazała jak postępować w przyszłości. Na mojego maila otrzymałem od Pani Doktor pisemna kartę porady genetycznej, w której wszystko jest bardzo dobrze opisane. Pani Doktor była bardzo dobrze przygotowana,posiada ogromna wiedzę i była kompetentna, rzeczowa i bardzo mila. Bardzo dziękuje, jestem bardzo zadowolony.”
Henryk
 
Zapraszam do kontaktu

*w zależności od kursu walutowego