Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY Warszawa: kompleksowe rozwiązanie dla przyszłych rodziców

Test NIFTY jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym, które wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy. Przyszłe mamy wybierają ten test m.in. ze względu na bezpieczeństwo. Test NIFTY Warszawa, czy NIFTY wykonany w innej miejscowości jest tak samo wiarygodny. Na całym świecie test wykonało już 10 000 000 mam. Badanie pozwala na ocenę ryzyka chorób genetycznych u płodu, już na bardzo wczesnym etapie ciąży. Co zawiera cena testu NIFTY pro i od kiedy można wykonać badanie?

Test NIFTY Warszawa cena – co zawiera?
Test NIFTY Warszawa – od kiedy wykonać?
Test NIFTY Warszawa – wskazania do testu
Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto?

Test NIFTY Warszawa cena – co zawiera?

Test NIFTY Warszawa cena może różnić się w zależności od wybranego laboratorium. Standardowo, koszt badania obejmuje analizę próbki krwi oraz pobranie. Rozszerzona wersja badania – test NIFTY pro jest szerszym badaniem. Sprawdza aż 94 choroby genetyczne, a w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku i możliwość sprawdzenia płci dziecka, na życzenie rodziców.  W cenę testu NIFTY często jest wliczona również konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem., To jednak lepiej potwierdzić przed zakupem badania.

Test NIFTY Warszawa – od kiedy wykonać?

Test NIFTY Warszawa zaleca się przeprowadzać po 10. tygodniu ciąży. Jest to optymalny moment, kiedy stężenie wolnego DNA płodu jest wystarczająca do przeprowadzenia wiarygodnej analizy. Już na wczesnym etapie ciąży, przyszłe mamy będą mogły uzyskać szczegółowych informacji co do zdrowia swojego maluszka. Na wynik testu NIFTY tez nie trzeba będzie długo czekać. Przeważnie jest dostępny do maksymalnie 10 dni.

Test NIFTY Warszawa – wskazania do testu

Wskazania do przeprowadzenia testu NIFTY są szerokie i mogą obejmować np. wiek przyszłej mamy. Wraz z wiekiem rośnie ryzyko chorób genetycznych u płodu. Dlatego ciąża po 35 roku życia jest już wskazaniem do wykonania badania NIFTY. Jeżeli w rodzinie występują choroby genetyczne, lub w poprzedniej ciąży urodziło się chore dziecko – takie sytuacje są również wskazaniem do wykonania badania NIFTY. Oczywiście każda przyszła mama, która chce sprawdzić zdrowie dziecka, może wykonać NIFTY.

Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto?

Test NIFTY Warszawa otwiera przed przyszłymi rodzicami szereg korzyści. Przede wszystkim, jest to jedno z najdokładniejszych badań prenatalnych dostępnych na rynku, oferujące wysoką czułość i specyficzność. Ponadto ma nieinwazyjny charakter, co jest kluczowym czynnikiem dla wielu par decydujących się na to badanie. Warto również podkreślić dostępność i profesjonalizm laboratoriów w wykonaniu test NIFTY pro. Wykonaj badanie dla Waszego spokoju.