Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY Warszawa: poznaj szeroki test prenatalny z krwi

Test NIFTY Warszawa: poznaj szeroki test prenatalny z krwi

Test NIFTY Warszawa jest jednym z najnowocześniejszych nieinwazyjnych badań prenatalnych. Ten test NIPT zyskał szerokie uznanie za swoją wysoką czułość dla zespołu Downa – ponad 99%. Badanie ma szeroki zakres, a test NIFTY pro może także sprawdzić płeć dziecka na życzenie. W Warszawie znajduje się kilka placówek, gdzie możemy wykonać badanie NIFTY. Jednak nie tylko w Warszawie przyszłe mamy mogą zlecić wykonanie testu NIFTY. Na terenie całej Polski jest wiele placówek, które to umożliwiają. Poznajmy test NIFTY: cenę, zakres, czułość.

Spis treści:

  1. Test NIFTY Warszawa – cena
  2. Test NIFTY Warszawa – zakres
  3. Test NIFTY Warszawa – czułość dla zespołu Downa
  4. Test NIFTY Warszawa – lokalizacja

Test NIFTY Warszawa – cena

Test NIFTY Warszawa cena może różnić się w zależności od wybranej placówki i rodzaju testu NIFTY. Zwykle cena test NIFTY wynosi od 1900 zł do 2500 zł. Test NIFTY pro w promocyjnej cenie może kosztować około 1900 zł. Wybór odpowiedniej opcji zależy od indywidualnych potrzeb. Dokładne zapoznanie się z ofertami laboratoriów, może pomóc nam w podjęciu decyzji i wybraniu najlepszego dla nas nieinwazyjnego badania prenatalnego.

Test NIFTY Warszawa – zakres

Test NIFTY w Warszawie standardowo obejmuje analizę ryzyka najczęściej występujących nieprawidłowości chromosomowych, takich jak zespół Downa (trisomia 21), zespół Edwardsa (trisomia 18) i zespół Pataua (trisomia 13). Test NIFTY pro oprócz tych nieprawidłowości bada także inne choroby genetyczne, łącznie 94. Ma więc szeroki zakres i w cenie testu NIFTY pro, przyszli rodzice mogą poznać płeć dziecka na życzenie. Badanie NIFTY można wykonać już do 10 tygodnia ciąży.

Test NIFTY Warszawa – czułość dla zespołu Downa

Test NIFTY jest bardzo czułym badanie. Bardzo wysoką czułość dla zespołu Downa ma test NIFTY pro, ponad 99%. Jego wysoka czułość i wiarygodność NIFTY czynią go ważnym badaniem dla przyszłych rodziców, którzy już na wczesnym etapie ciąży, chcą sprawdzić ryzyko chorób genetycznych u płodu. Warto także pamiętać o wskazaniach do wykonania tego badania prenatalnego np. ciąża po 35 roku życia, choroby genetyczne w rodzinie lub poprzednich ciążach, czy zły wynik innego testu prenatalnego (PAPP-a).

Test NIFTY Warszawa – lokalizacja

Test NIFTY pro Warszawa możemy zrobić w różnych placówkach na terenie całego miasta. Informacje możemy znaleźć na stronie internetowej lub kontaktując się z wybranym laboratorium. Placówki te są rozmieszczone w różnych częściach miasta, co umożliwia łatwy dostęp niezależnie od miejsca zamieszkania. Wybierając lokalizację, warto sprawdzić opinie o danym ośrodku, jego doświadczenie w prowadzeniu badań prenatalnych oraz dostępność dodatkowych usług.