Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Ile kosztuje test NIFTY Warszawa i od czego zależą koszty badania?

Test NIFTY Warszawa jest badaniem prenatalnym nieinwazyjnym. Koszty analizy wynoszą około 2200-2300 złotych. Laboratoria często oferują okresowe promocje, dzięki którym można zamówić analizę w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W ramach NFZ nie można liczyć na refundacje żadnego testu NIPT.

Test NIFTY Warszawa to najchętniej wybierane badanie prenatalne?
Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać test NIFTY pro?
Test NIFTY Warszawa, czy cena testu NIFTY jest uzależniona od lokalizacji?
Test NIFTY Warszawa – czego dotyczy ubezpieczenie testu NIFTY pro?

Test NIFTY Warszawa to najchętniej wybierane badanie prenatalne?

Test NIFTY Warszawa jest chętnie wybierany przez przyszłych rodziców. Główną zaletą analizy, która wpływa na popularność testu jest możliwość wykrycia u płodu 94 różnych chorób genetycznych. Zakres badania jest najszerszy spośród wszystkich testów NIPT, a dodatkowo większość laboratoriów genetycznych posiada to badanie w swojej ofercie. Czynniki te wpływają na popularność analizy.

Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać test NIFTY PRO?

Test NIFTY PRO oferuje dodatkowe ubezpieczenie w cenie – dzięki temu ciężarna może liczyć na odszkodowanie, jeśli wynik wprowadzi ją w błąd. Jest to jedyny test NIPT z tak szerokim zakresem ubezpieczenie oraz możliwością wykrycia chorób dziecka jeszcze w okresie życia płodowego, dlatego też jest to badanie naprawdę warte polecenia.

Test NIFTY Warszawa, czy cena testu NIFTY jest uzależniona od lokalizacji?

Badanie NIFTY Warszawa może mieć inną cenę niż badanie wykonywane w mniejszym mieście. Cenniki laboratoriów mogą być zróżnicowane, chociaż tak naprawdę cena test NIFTY nie powinna się wiele różnić. Koszty analizy mogą zależeć od samej placówki wykonującej badania oraz kosztów, które są w związku z tym ponoszone. Składają się na nie np. koszty energii czy materiałów wykorzystywanych do wykonania testu NIPT.

Test NIFTY Warszawa – czego dotyczy ubezpieczenie testu NIFTY PRO?

Ubezpieczenie testu NIFTY PRO jest zawarte w cenie badania i ciężarna nie musi ponosić w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki ubezpieczeniu ciężarna może otrzymać odszkodowanie, jeśli wynik będzie fałszywie pozytywny. Kiedy badanie wskazuje na nieprawidłowości i konieczne jest wykonanie dodatkowych badań prenatalnych to ubezpieczenie obejmuje także częściową refundację związanych z tym kosztów.