Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Poradnik Pacjenta Ciąża i badania Badania wolnego płodowego DNA (cffDNA) – na czym polegają? Badania wolnego płodowego DNA Wrocław – cena, gdzie zrobić?

Badania wolnego płodowego DNA Wrocław – jaka jest cena i gdzie zrobić?

badania wolnego plodowego dna wroclaw 300x200

Badanie wolnego płodowego DNA we Wrocławiu możesz wykonać na miejscu w placówce i w domu (wizyta odmowa pielęgniarki).

NIFTY pro to bezpieczny test z krwi o wysokiej czułości. Bada trisomię 21. (zespół Downa), trisomię 18. (zespół Edwardsa), trisomię 13. (zespół Patau) i inne choroby genetyczne już od 10 tygodnia ciąży.

Dzięki wysokiej czułości może pomóc odzyskać spokój i uniknąć niepotrzebnej amniopunkcji. Jest wskazany w przypadku podwyższonego ryzyka w badaniu Pappa i USG, w ciąży po 35 roku życia, gdy zalecana jest amniopunkcja np. w powodu podejrzenia trisomii 21., a także gdy Mama ma wątpliwości o zdrowie dziecka.

Sprawdź gdzie we Wrocławiu zrobić badanie wolnego płodowego DNA – NIFTY pro w placówce oraz w ramach wizyt domowych oraz jaka jest jego cena badania wolnego płodowego DNA we Wrocławiu. Tu wykonasz badanie wolnego płodowego DNA z konsultacją pozytywnego wyniku z lekarzem genetykiem w cenie badania. 

Spis treści:

 1. Gdzie zrobić badanie wolnego płodowego DNA we Wrocławiu? Punkt pobrań
 2. Badanie wolnego płodowego DNA we Wrocławiu – NIFTY pro w domu
 3. Badania wolnego płodowego DNA we Wrocławiu – cena badania NIFTY pro i rejestracja online
 4. Badania wolnego płodowego DNA Wrocław – dlaczego warto zrobić test NIFTY pro?

Gdzie zrobić badanie wolnego płodowego DNA we Wrocławiu? Punkt pobrań

Badanie wolnego płodowego DNA we Wrocławiu – NIFTY pro – możesz wykonać na miejscu w placówkach. Umów badanie w testDNA Laboratorium.

Tele­fon: 665 761 161

Rejestracja on-line: badanienifty.pl

Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. Wizyty są dostępne również w dniu umówienia badania.

Adresy punktów pobrań NIFTY pro we Wrocławiu:

 • ul. Trwała 7, Wrocław
 • ul. Kunickiego 37 A, Wrocław
 • ul. Skarbowców 121-123 Wrocław
 • ul. Sienna 86, Wrocław
 • ul. Branickiego 15, Wrocław
 • ul. Bronikowskiego 55, Wrocław
Autoryzowany punkty pobrań NIFTY pro we Wrocławiu obsługuje też inne lokalizacje: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Wołów, Głogów, Bolesławiec i inne.

Badanie wolnego płodowego DNA we Wrocławiu – NIFTY pro w domu

Test NIFTY pro można zrobić wygodnie w domu, bez wizyty w przychodni. Wizyty domowe umawiane są w cenie badania NIFTY (bez dodatkowych opłat) we Wrocławiu, okolicy i w całej Polsce. Telefoniczne umawianie NIFTY pro w domu: tel. 665 761 161

Badania wolnego płodowego DNA we Wrocławiu – cena badania NIFTY pro i rejestracja online

Cena testu NIFTY pro to 2397 zł. Sprawdź, co zawiera cena testu NIFTY pro we Wrocławiu:

 • Pobranie próbki w domu pacjentki lub w placówce medycznej
 • Konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego)
 • Zwrot kosztów przeprowadzonych badań diagnostycznych (w tym m. in. amniopunkcja, FISH, analiza mikromacierzy chromosomów) do kwoty 2600 zł* – w sytuacji, gdy otrzymany wynik jest nieprawidłowy, zaleca się wykonanie badań diagnostycznych.
 • Ubezpieczenie wyniku na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego (odszkodowanie do 210 000 zł*).
 • Wynik wygodnie online w bezpiecznym Panelu Pacjenta dostępny maksymalnie do 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium (jest to czas maksymalny, często wynik dostępny jest szybciej).
 • Ponowne pobranie próbki jeśli będzie wymagana (są to rzadkie sytuacje).

Jest możliwość płatności w ratach oraz skorzystania z płatności odroczonych.

Badania wolnego płodowego DNA Wrocław – dlaczego warto zrobić NIFTY pro?

Najważniejsze zalety badania NIFTY pro to:

 • Skutecznośćtest NIFTY został zatwierdzony w największym badaniu na świecie dotyczącym, przeprowadzonym na 146 958 ciążach, na całym świecie wykonano już ponad 9 000 000 testów NIFTY!
 • Wysoka czułość. Dla trisomii 21. wynosi ona ponad 99%.
 • Szeroki zakres badanych chorób – badanie NIFTY pro identyfikuje aż 94 choroby genetyczne,
 • Szybki wynik – wynik testu NIFTY pro jest dostępny do 10 dni roboczych,
 • Wczesna wykrywalność chorób – badanie NIFTY pro można wykonać już od 10 tygodnia ciąży, 
 • Wysoka dostępność – badanie NIFTY pro można wykonać na terenie całego kraju, w placówkach lub w domu.

nifty pro korzysci

Więcej informacji:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 
„Jestem bardzo zadowolona. Wyniki testy przyszły przed terminem, a cała procedura testowa była przeprowadzona bezpiecznie, mimo obecnego zagrożenia wirusem. Miałam też możliwość zamówienia konsultacji genetycznej. Wybrałam dr Renatę Posmyk. Nigdy wcześniej nie zasięgałam porady genetyka, dlatego przygotowałam listę pytań. Pani Doktor odpowiedziała na większość z nich zanim zdążyłam je zadać i podała mi jeszcze mnóstwo innych ważnych i przydatnych informacji, rzeczy, o których nie miałam pojęcia. A przy tym rozmawiałyśmy jak dobre znajome 🙂 Wspaniały lekarz, szybko i bezpiecznie przeprowadzone badania - czego chcieć więcej? Każdemu polecam!”
Agata
 
 
„Dzięki możliwości konsultacji z Panią genetyk dr n. med. Renatą Posmyk, dowiedzieliśmy się, jak należy interpretować wyniki naszych badań oraz otrzymaliśmy zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, miła i pomocna. Pani Doktor odpowiedziała również na moje dodatkowe pytania, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam laboratorium badań DNA.”
Katarzyna
 
 
„Pani Doktor Renata Posmyk bardzo rzetelnie, jasno i konkretnie wytłumaczyła mi moją sytuację po badaniach. Wiem jak mam dalej postępować i jakie badania powinnam wykonać, a Pani Doktor bardzo mi w tym pomogła. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z całym laboratorium. Osoby, z którymi miałam przyjemność rozmawiać są kompetentne i świetnie wykonują swoją pracę, tak samo jak Pani Doktor. Dziękuję bardzo za całą pomoc i poświęcony mi czas. Na pewno będę Państwa polecać.”
Marta
 
 
„Konsultacja z panią genetyk Renatą Posmyk umożliwiła mi zrozumienie nieprawidłowości w mutacjach genów, które zostały ujawnione w badaniach. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Mogłam zadawać wiele pytań i uzyskałam na nie wyczerpujące odpowiedzi. Przesłana karta podsumowała całą rozmowę i dała konkretne wskazówki do wcielenia w życie. Panią doktor cechuje profesjonalizm i przyjazne podejście do pacjenta.”
Anna
 
 
„W dniu dzisiejszym miałem telefoniczna konsultacje genetyczna z Pania DR Posmyk.Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi wyniki badania mojego dna, odpowiedziała na moje wszystkie pytania oraz wskazała jak postępować w przyszłości. Na mojego maila otrzymałem od Pani Doktor pisemna kartę porady genetycznej, w której wszystko jest bardzo dobrze opisane. Pani Doktor była bardzo dobrze przygotowana,posiada ogromna wiedzę i była kompetentna, rzeczowa i bardzo mila. Bardzo dziękuje, jestem bardzo zadowolony.”
Henryk
 
Zapraszam do kontaktu

*w zależności od kursu walutowego