Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie

Gdzie zrobić test NIFTY pro? Województwo mazowieckie

Test NIFTY pro w województwie mazowieckim – sprawdź autoryzowane punkty pobrań i wizyty domowe w cenie badania. Tu możesz umówić test NIFTY pro, w którego cenie jest konsultacja nieprawidłowego wyniku z lekarzem genetykiem oraz pobranie próbki.

test nifty mazowieckieSpis treści:

 1. Test NIFTY pro MAZOWIECKIE: wizyty domowe
 2. Autoryzowane punkty pobrań NIFTY pro w województwie mazowieckim
 3. Cena NIFTY pro w województwie mazowieckim
 4. Jak umówić test NIFTY pro?
 5. Dlaczego warto wykonać test NIFTY pro?

Test NIFTY pro MAZOWIECKIE: wizyty domowe

Test NIFTY pro moż­na wykon­ać wygodnie w domu. Po umówieniu wizyty domowej per­son­el medy­czny przy­jeżdża do domu pobrać krew do bada­nia oraz pomóc wypełnić dokumenty. Pobranie krwi do testu NIFTY pro orga­ni­zowane jest w całym województwie mazowieckie i w Polsce bez dodatkowych opłat (w cenie badania). Zapytaj o wizytę domową: tel. 665 761 161

Autoryzowane punkty pobrań NIFTY pro w województwie mazowieckim

W poniższych miastach zlokalizowane są punkty pobrań NIFTY pro. Dostępne są szybkie terminy (nawet w dniu umówienia i raty). Zapytaj o wizytę w placówce: tel. 665 761 161

 • Test NIFTY pro Warszawa
 • Test NIFTY pro Ciechanów
 • Test NIFTY pro Garwolin
 • Test NIFTY pro Grójec
 • Test NIFTY pro Kozienice
 • Test NIFTY pro Legionowo
 • Test NIFTY pro Ostrołęka
 • Test NIFTY pro Płock
 • Test NIFTY pro Płońsk
 • Test NIFTY pro Radom
 • Test NIFTY pro Siedlce

Cena NIFTY pro w województwie mazowieckim

Zadzwoń i zapytaj o cenę NIFTY pro: tel. 665 761 161

Jak umówić test NIFTY pro?

Aby umówić test NIFTY pro, wystarczy skontaktować się z laboratorium testDNA:

Test Nifty Pro

Dlaczego warto wykonać test NIFTY pro?

NIFTY pro to bezpieczne badanie prenatalne dostępne już od 10 tygodnia ciąży. Ma wysoką czułość i jednocześnie jest nieinwazyjny, nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Pozwala zbadać dziecko w kierunku trisomii 21, (zespół Downa), trisomii 18. (zespół Edwardsa), trisomii 13. (zespół Patau) i innych chorób genetycznych. Jego prawidłowy wynik może pozwolić uniknąć amniopunkcji i odzyskać spokój o zdrowie dziecka.

nifty pro korzysci

Zobacz też: Badania prenatalne Warszawa

Więcej informacji:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 
„Jestem bardzo zadowolona. Wyniki testy przyszły przed terminem, a cała procedura testowa była przeprowadzona bezpiecznie, mimo obecnego zagrożenia wirusem. Miałam też możliwość zamówienia konsultacji genetycznej. Wybrałam dr Renatę Posmyk. Nigdy wcześniej nie zasięgałam porady genetyka, dlatego przygotowałam listę pytań. Pani Doktor odpowiedziała na większość z nich zanim zdążyłam je zadać i podała mi jeszcze mnóstwo innych ważnych i przydatnych informacji, rzeczy, o których nie miałam pojęcia. A przy tym rozmawiałyśmy jak dobre znajome 🙂 Wspaniały lekarz, szybko i bezpiecznie przeprowadzone badania - czego chcieć więcej? Każdemu polecam!”
Agata
 
 
„Dzięki możliwości konsultacji z Panią genetyk dr n. med. Renatą Posmyk, dowiedzieliśmy się, jak należy interpretować wyniki naszych badań oraz otrzymaliśmy zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, miła i pomocna. Pani Doktor odpowiedziała również na moje dodatkowe pytania, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam laboratorium badań DNA.”
Katarzyna
 
 
„Pani Doktor Renata Posmyk bardzo rzetelnie, jasno i konkretnie wytłumaczyła mi moją sytuację po badaniach. Wiem jak mam dalej postępować i jakie badania powinnam wykonać, a Pani Doktor bardzo mi w tym pomogła. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z całym laboratorium. Osoby, z którymi miałam przyjemność rozmawiać są kompetentne i świetnie wykonują swoją pracę, tak samo jak Pani Doktor. Dziękuję bardzo za całą pomoc i poświęcony mi czas. Na pewno będę Państwa polecać.”
Marta
 
 
„Konsultacja z panią genetyk Renatą Posmyk umożliwiła mi zrozumienie nieprawidłowości w mutacjach genów, które zostały ujawnione w badaniach. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Mogłam zadawać wiele pytań i uzyskałam na nie wyczerpujące odpowiedzi. Przesłana karta podsumowała całą rozmowę i dała konkretne wskazówki do wcielenia w życie. Panią doktor cechuje profesjonalizm i przyjazne podejście do pacjenta.”
Anna
 
 
„W dniu dzisiejszym miałem telefoniczna konsultacje genetyczna z Pania DR Posmyk.Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi wyniki badania mojego dna, odpowiedziała na moje wszystkie pytania oraz wskazała jak postępować w przyszłości. Na mojego maila otrzymałem od Pani Doktor pisemna kartę porady genetycznej, w której wszystko jest bardzo dobrze opisane. Pani Doktor była bardzo dobrze przygotowana,posiada ogromna wiedzę i była kompetentna, rzeczowa i bardzo mila. Bardzo dziękuje, jestem bardzo zadowolony.”
Henryk
 
Zapraszam do kontaktu

Publikacja: 12 lutego 2021 r.

*w zależności od kursu walutowego