Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Badania prenatalne Badania prenatalne Warszawa

Badania prenatalne Warszawa

Badania prenatalne w Warszawie w placówce i w domu. Sprawdź, gdzie w Warszawie i województwie mazowieckim można wykonać nieinwazyjne badanie prenatalne NIFTY pro.

Badania prenatalne WarszawaSpis treści:

 1. Badania prenatalne Warszawa – autoryzowana placówka NIFTY pro
 2. Badania prenatalne Warszawa – wizyty domowe
 3. Badania prenatalne Warszawa – dlaczego warto wykonać test NIFTY pro?
 4. Na czym polegają badania prenatalne?

Badania prenatalne Warszawa – autoryzowana placówka NIFTY pro

Badanie prenatalne NIFTY pro w Warszawie jest dostępne w autoryzowanej placówce testDNA. Wybierając placówkę autoryzowaną mają Państwo pewność, że wykonany zostanie oryginalny test NIFTY pro z pełnym ubezpieczeniem i szerokim zakresem badanych chorób (94).

Autoryzowany punkt pobrań badania prenatalnego NIFTY pro w Warszawie:

 • Adres: ul. Krzy­we Koło 8/10, 00–270 Warsza­wa
 • Adres: ul. Sienna 86, 00-815 Warszawa
 • Adres: ul. Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa
 • Adres: ul. Ksawerego Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa Kabaty
 • Adres: ul. Wrocławska 21a/7, 01-493 Warszawa
 • Adres: ul. Kobielskiej 23, 04-359 Warszawa
 • Adres: ul. Rozłogi 18 , 01-310 Warszawa 
 • Adres: ul. Pańska 96 lok. 203, 00-837 Warszawa
 • Adres: ul. Sarmacka 17/U119, 02-972 Warszawa
 • Tele­fon: 665 761 161
 • Rejestracja on-line: badanienifty.pl/test-nifty-pro-cena/rejestracja

Punkty pobrań obsługują miasta: Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Płońsk oraz inne lokalizacje. Zobacz też: Test NIFTY pro województwo mazowieckie

Badania prenatalne Warszawa – wizyty domowe

W Warszawie i w całym województwie mazowieckim można zamówić wizytę domową w celu wykonania badania prenatalnego NIFTY pro bez wizyty w przychodni. Również wynik jest dostępny online, więc całe badanie można wykonać bez wychodzenia z domu.

Aby zamówić wizytę domową, wystarczy skontaktować się z laboratorium testDNA i umówić dogodny termin. Wizyta domowa jest w cenie badania prenatalnego NIFTY pro i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Badania prenatalne Warszawa – dlaczego warto wykonać test NIFTY pro?

Badanie prenatalne NIFTY pro dzięki wysokiej czułości może pomóc odzyskać spokój o zdrowie dziecka, tak ważny w czasie ciąży, a także uniknąć badań prenatalnych inwazyjnych, takich jak amniopunkcja. Jest zupełnie bezpieczne dla dziecka i nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Dowiedz się więcej o NIFTY pro

Test Nifty Pro

Na czym polegają badania prenatalne?

Badania prenatalne przesiewowe (USG, PAPP-a, test podwójny) zwykle są wykonywane w pierwszej kolejności i polegają na ocenie ryzyka wystąpienia u dziecka chorób takich jak zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau i innych. W przypadku podwyższonego ryzyka  i wątpliwości o zdrowie dziecka ciężarna może wykonać dodatkowe badania prenatalne, takie jak np. amniopunkcja, które są inwazyjne (diagnostyczne). Badania prenatalne diagnostyczne umożliwiają analizę próbki pobranej bezpośrednio z otoczenia płodu i pozwalają na ostateczne wykluczenie lub potwierdzenie choroby.

Od kilku lat w Polsce są dostępne badania prenatalne opierające się na analizie wolnego płodowego DNA. Łączą one w sobie bezpieczeństwo badań prenatalnych typu USG i PAPP-a oraz wysoką czułość amniopunkcji – ponad 99% dla trisomii 21. Warto je wykonać w sytuacji wątpliwości o zdrowie dziecka, w ciąży po 35 roku życia, a także gdy uzyskano nieprawidłowe wyniki badań prenatalnych przesiewowych I trymestru – wówczas mogą pomóc upewnić się co do zdrowia dziecka  i uniknąć niepotrzebnych badań prenatalnych inwazyjnych.

Więcej o badaniach prenatalnych:

Więcej informacji:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 
„Jestem bardzo zadowolona. Wyniki testy przyszły przed terminem, a cała procedura testowa była przeprowadzona bezpiecznie, mimo obecnego zagrożenia wirusem. Miałam też możliwość zamówienia konsultacji genetycznej. Wybrałam dr Renatę Posmyk. Nigdy wcześniej nie zasięgałam porady genetyka, dlatego przygotowałam listę pytań. Pani Doktor odpowiedziała na większość z nich zanim zdążyłam je zadać i podała mi jeszcze mnóstwo innych ważnych i przydatnych informacji, rzeczy, o których nie miałam pojęcia. A przy tym rozmawiałyśmy jak dobre znajome 🙂 Wspaniały lekarz, szybko i bezpiecznie przeprowadzone badania - czego chcieć więcej? Każdemu polecam!”
Agata
 
 
„Dzięki możliwości konsultacji z Panią genetyk dr n. med. Renatą Posmyk, dowiedzieliśmy się, jak należy interpretować wyniki naszych badań oraz otrzymaliśmy zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, miła i pomocna. Pani Doktor odpowiedziała również na moje dodatkowe pytania, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam laboratorium badań DNA.”
Katarzyna
 
 
„Pani Doktor Renata Posmyk bardzo rzetelnie, jasno i konkretnie wytłumaczyła mi moją sytuację po badaniach. Wiem jak mam dalej postępować i jakie badania powinnam wykonać, a Pani Doktor bardzo mi w tym pomogła. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z całym laboratorium. Osoby, z którymi miałam przyjemność rozmawiać są kompetentne i świetnie wykonują swoją pracę, tak samo jak Pani Doktor. Dziękuję bardzo za całą pomoc i poświęcony mi czas. Na pewno będę Państwa polecać.”
Marta
 
 
„Konsultacja z panią genetyk Renatą Posmyk umożliwiła mi zrozumienie nieprawidłowości w mutacjach genów, które zostały ujawnione w badaniach. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Mogłam zadawać wiele pytań i uzyskałam na nie wyczerpujące odpowiedzi. Przesłana karta podsumowała całą rozmowę i dała konkretne wskazówki do wcielenia w życie. Panią doktor cechuje profesjonalizm i przyjazne podejście do pacjenta.”
Anna
 
 
„W dniu dzisiejszym miałem telefoniczna konsultacje genetyczna z Pania DR Posmyk.Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi wyniki badania mojego dna, odpowiedziała na moje wszystkie pytania oraz wskazała jak postępować w przyszłości. Na mojego maila otrzymałem od Pani Doktor pisemna kartę porady genetycznej, w której wszystko jest bardzo dobrze opisane. Pani Doktor była bardzo dobrze przygotowana,posiada ogromna wiedzę i była kompetentna, rzeczowa i bardzo mila. Bardzo dziękuje, jestem bardzo zadowolony.”
Henryk
 
Zapraszam do kontaktu

Publikacja: 12 lutego 2021 r.