Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY Warszawa – jaka jest skuteczność tego badania?

Test NIFTY Warszawa – jaka jest skuteczność tego badania?

Test NIFTY Warszawa cieszy się ogromną popularnością wśród ciężarnych. Badanie NIFTY było wykonywane już ponad 9 milionów razy na całym świecie i cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami pacjentek. Pewność wyniku test NIFTY wynosi aż 99,9% i właściwie nie ma sobie równych wśród innych badań prenatalnych nieinwazyjnych.

Test NIFTY Warszawa, jakie choroby może wykryć?
Czy test NIFTY Warszawa może się mylić?
Czy test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne, na które decyduje się wiele kobiet?
Porównanie ceny testu NIFTY Warszawa z innymi testami NIPT

Test NIFTY Warszawa, jakie choroby może wykryć?

Test NIFTY Warszawa jest w stanie wykryć aż 94 różne wady genetyczne płodu. Zakres wykrywanych chorób obejmuje np. zespół Downa czy zespół Edwardsa. Są to zarówno stosunkowo często występujące choroby genetyczne, jak i znacznie rzadsze zaburzenia. Wiele chorób wykrywanych podczas badania nie daje typowych objawów, dlatego są one wyjątkowo trudne w diagnozie u małych dzieci.

Czy test NIFTY Warszawa może się mylić?

Nie ma badania prenatalnego, które nie jest związane z ryzykiem błędu. Ponieważ skuteczność badania NIFTY wynosi 99,9% to ryzyko uzyskania błędnego wyniku badania NIFTY jest bardzo niskie. Odsetek błędnych wyników na całym świecie to zaledwie 0,05%. Badanie może się mylić, jednak wersja NIFTY PRO oferuje dodatkowo ubezpieczenie NIFTY, gdyby wynik test NIFTY okazał się fałszywie pozytywny.

Czy test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne, na które decyduje się wiele kobiet?

Test NIFTY Warszawa cieszy się dużą popularnością – każdego roku na badanie decyduje się coraz większa liczba ciężarnych. Badanie NIFTY Warszawa jest alternatywą dla mniej skutecznych badań prenatalnych, takich jak USG prenatalne czy test PAPP-A, a przy okazji jest w pełni bezpieczny. Wiele przyszłych mam inwestuje w badanie NIFTY nawet dla własnego spokoju, który jest tak ważny dla prawidłowego rozwoju maluszka.

Porównanie ceny testu NIFTY Warszawa z innymi testami NIPT

Ceny testów NIPT nie są niskie, jednak wynika to z szerokiego zakresu badań oraz nowoczesnej metody wykonywania analizy. Cena Test NIFTY Warszawa oscyluje około 2300 złotych, co nie jest wygórowaną kwotą. Średnia cena wszystkich testów NIPT mieści się w granicy 2000-2600 złotych, w zależności od wybranego wariantu badania.