Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Badanie NIFTY – Twoja droga do spokojnej ciąży

W obliczu rosnącej świadomości na temat znaczenia genetycznych badań prenatalnych – badanie NIFTY staje się wyborem coraz większej ilości przyszłych mam. Dzięki NIFTY możemy w sposób nieinwazyjny i bezpieczny, sprawdzić zdrowie nienarodzonego jeszcze dziecka i ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych. Uzyskanie wyniku badania NIFTY może zapewnić spokojną ciążę, bez zmartwień. Gdzie wykonamy badanie NIFTY? Ile kosztuje ten test?

Czy badanie NIFTY można wykonać w domu?
Cena badania NIFTY w porównaniu do innych testów NIPT
Badanie NIFTY gdzie zrobić w Polsce?
Badanie NIFTY Warszawa – ile chorób sprawdza?

Czy badanie NIFTY można wykonać w domu?

Badanie NIFTY jest nie tylko nieinwazyjne, ale również oferuje wygodę realizacji. Próbkę do badania można pobrać na miejscu w placówce lub korzystając z usługi pielęgniarki mobilnej. Badanie NIFTY opiera się na analizie wolnego płodowego DNA, które krąży we krwi przyszłej mamy. Próbką do badania jest właśnie krew przyszłej mamy. Badanie nie wiąże się z ryzykiem dla mamy oraz nienarodzonego dziecka.

Cena badania NIFTY w porównaniu do innych testów NIPT

Cena badania NIFTY w Polsce jest konkurencyjna w porównaniu do innych dostępnych testów NIPT. Koszty mogą wahać się w zależności od wybranego rodzaju badania NIFTY i miejsca wykonania, ale średnio test kosztuje ono od 2000 do 2500 zł. Szczególnie polecane jest badanie NIFTY pro. Test ten ma bardzo szeroki zakres i w cenie ubezpieczenie wyniku oraz określenie płci dziecka na życzenie.

Badanie NIFTY gdzie zrobić w Polsce?

Badanie NIFTY jest dostępne w wielu miastach w Polsce. Wiele placówek oferuje możliwość pobrania krwi w domu pacjentki. Gdzie zrobić test NIFTY? Z pewnością informacje znajdziemy w internecie. Pamiętajmy jednak, aby wybrać certyfikowane laboratorium. Wynik badania NIFTY średnio pacjentki otrzymują do około 7 dni. Cena badania NIFTY nie jest może najniższa, jednak badanie to ma wiele zalet.

Badanie NIFTY Warszawa – ile chorób sprawdza?

Badanie NIFTY Warszawa oferuje analizę mniejszej ilości chorób genetycznych, niż NIFTY pro. Test ten sprawdza 94 choroby genetyczne, w tym trzy najczęstsze trisomie – 21., 13., 18. Badanie NIFTY pro jest jednym z najszerszych nieinwazyjnych badań prenatalnych, które są obecnie dostępne na rynku testów NIPT. Badanie NIFTY to nowoczesny test dla spokoju w ciąży. Wybierając NIFTY, przyszłe mamy uzyskują wiarygodny wynik badania.