Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY PRO Warszawa – badanie prenatalne z ubezpieczeniem

Test NIFTY pro w Warszawie – gdzie zrobić badanie?

Test NIFTY Warszawa to nieinwazyjny test prenatalny o wysokiej czułości. Test jest dostępny do wykonania już od 10 tygodnia ciąży. NIFTY pro w Warszawie możesz umówić na miejscu, w placówce lub z pobraniem próbki w domu. Tu wykonasz  badanie w szybkim terminie i z dostępnymi ratami:

umow badanie nifty pro w warszawie

Dlaczego warto zrobić test prenatalny NIFTY pro?

NIFTY zaufało już ponad 10 000 000 Mam na całym świecie. To nieinwazyjny test prenatalny o wysokiej czułości, w kierunku trisomii 21., 18., 13. i innych nieprawidłowości genetycznych. Jest polecany Mamom po 35. roku życia, w przypadku uzyskania nieprawidłowego wyniku testu PAPP-A i podwyższonego ryzyka trisomii w teście złożonym. Dzięki wysokiej skuteczności badania, jego prawidłowy wynik może pozwolić uniknąć amniopunkcji, dostarcza też cennych informacji na temat zdrowia dziecka.

Gdzie w Warszawie zrobić NIFTY pro?

Badanie możesz umówić w jednym z autoryzowanych punktów pobrań lub z pobraniem próbki w domu (obie opcje są w cenie badania w testDNA). Wizyty domowe organizowane są również pod Warszawą, w mniejszych miejscowościach i wsiach. Więcej informacji o adresach punktów pobrań i  cenie badania uzyskasz kontaktując się z nami:

Rejestracja na badanie 7 dni w tygodniu
  Tel. 665 761 161 (telefon jest czynny codziennie)

Dlaczego NIFTY pro warto zrobić w testDNA?

  • Badanie blisko Ciebie – w placówce lub w domu
  • Pozytywne opinie Mam
  • Szybkie terminy badań, również w dniu umówienia
  • Dostępne raty i płatności bezpłatnie odroczone (P24NOW)
  • Wynik online w bezpiecznym Panelu Pacjenta
  • Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu
  • W cenie badania pobranie próbki
  • W cenie badania konsultacja z lekarzem genetykiem, w przypadku otrzymania nieprawidłowego wyniku badania

 

nifty pro korzysci

.

Więcej informacji o badaniu

Test NIFTY Warszawa to prenatalne badanie genetyczne?

Test NIFTY Warszawa należy do grona testów NIPT, czyli prenatalnych badań nieinwazyjnych. Test jest wykonywany w czasie trwania ciąży i nie jest związany z ryzykiem poronienia. Analizuje cffDNA płodu, czyli wolne płodowe DNA, które jest w krwiobiegu matki od 10 tygodnia ciąży aż do porodu. Wysoka wiarygodność testu sprawia, iż jest zalecany np. w przypadku podwyższonego ryzyka trisomii, czy wyniku testu PAPP-A wskazującego na nieprawidłowości.

Test NIFTY Warszawa – ubezpieczenie NIFTY

Test NIFTY PRO zawiera w cenie ubezpieczenie. Obejmuje ono sytuację, gdy uzyskany wynik testu NIFTY wskazuje na niskie ryzyko, a dziecko urodzi się z badaną chorobą. Wówczas można ubiegać się o wypłatę odszkodowania ok. 210 000 zł (w zależności od kursu walutowego). Takie sytuacje są bardzo rzadkie i dotyczą też innych nieinwazyjnych badań prenatalnych, jednak tylko NIFTY posiada ubezpieczenie.

Test NIFTY Warszawa – metody płatności za badanie NIFTY

Metody płatności za badanie NIFTY Warszawa ustalają laboratoria. W testDNA dostępna jest szybka płatność online oraz raty i płatności bezpłatnie odroczone. 

Test NIFTY Warszawa – NIFTY walidacja kliniczna

Walidacja kliniczna testu NIFTY Warszawa jest bardzo szeroka. Test został zatwierdzony w największym przeprowadzonym badaniu na świecie (dotyczącym skuteczności klinicznej NIPT), które objęło w sumie 146 958 ciężarnych. W czasie tego badania sprawdzana była wiarygodność test NIFTY.