Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY Warszawa – co wpływa na tak wysoką popularność badania?

Test NIFTY Warszawa oferowany jest dla każdej ciężarnej. Cieszy się ogromną popularnością, największą wśród wszystkich testów NIPT. Nowoczesne badanie prenatalne pozwala na sprawdzenie stanu zdrowia dziecka już od 10 tygodnia ciąży – jest to czynnik decydujący o wyborze badania, które z powodzeniem może zastąpić inne, znacznie mniej dokładne testy.

Test NIFTY Warszawa – najlepszy test NIPT?
Test NIFTY Warszawa – opinie o NIPT w Polsce
Test NIFTY Warszawa – test NIFTY pro i test NIFTY plus
Test NIFTY Warszawa – wiarygodność wyniku testu NIFTY

Test NIFTY Warszawa – najlepszy test NIPT?

Wszystkie testy NIPT są bardzo dobre i spełniają oczekiwania pacjentek, jednak test NIFTY Warszawa jest najchętniej wybierany. Na jego popularność wpływa szeroki zakres analizy. Jako jedyny z testów NIPT wykrywa aż 94 wady genetyczne płodu i może być wykonywany w ciąży pojedynczej oraz mnogiej. W poszukiwaniu najlepszego testu NIPT z pewnością warto brać pod uwagę właśnie badanie NIFTY

Test NIFTY Warszawa – opinie o NIPT w Polsce

Testy NIPT w Polsce cieszą się rosnącą popularnością – pojawiły się na rynku kilkanaście lat temu. Test NIFTY opinie są bardzo dobre – polecają je zarówno rodzice, którzy już skorzystali z badania, jak i lekarze ginekolodzy. Test NIFTY Warszawa cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, które bez problemów można znaleźć w sieci – jest to analiza godna zaufania. 

Test NIFTY Warszawa – test NIFTY PRO  i test NIFTY PLUS

Test NIFTY PRO wykrywa w sumie 94 różne choroby, natomiast test NIFTY PLUS 70 chorób. Wersja PRO obejmuje kompletne ubezpieczenie NIFTY, natomiast wersja PLUS obejmuje ubezpieczenie dotyczące wybranych nieprawidłowości. Cena obu badań jest praktycznie taka sama, dlatego wybór konkretnego badania mogącego zastąpić standardowy test NIFTY Warszawa należy do przyszłych rodziców. 

Test NIFTY Warszawa – wiarygodność wyniku testu NIFTY

Test NIFTY Warszawa wyróżnia się wysoką wiarygodnością, która jest charakterystyczna dla testów NIPT. Wynosi ona 99% – skala błędu jest bardzo niska, dlatego też badanie NIFTY zapewnia przyszłym rodzicom spokojne oczekiwania na czas rozwiązania. Inne testy prenatalne nieinwazyjne są znacznie mniej wiarygodne i nie opierają się na analizie genetycznej.