Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Bezpieczeństwo twojego dziecka: dlaczego test NIFTY Warszawa jest dla Ciebie?

Ciąża jest wyjątkowym czas dla każdej kobiety. Z tego powodu warto zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zagwarantować zdrowie naszemu nienarodzonemu dziecku. Jednym z badań, które może pomóc w zdobyciu cennych informacji o stanie zdrowia przyszłego malucha jest test NIFTY. Dlaczego warto zrobić test NIFTY Warszawa? Czy to nieinwazyjny test prenatalny?

Test NIFTY Warszawa jako badanie wolnego płodowego DNA
Test NIFTY Warszawa – od kiedy można zrobić badanie?
Dlaczego warto wykonać test NIFTY Warszawa, szczególnie NIFTY pro?
Test NIFTY Warszawa cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY Warszawa jako badanie wolnego płodowego DNA

Wolne płodowe DNA, inaczej cffDNA to fragmenty DNA płodu krążące we krwi matki. Jest to materiał genetyczny, który można zbadać w celu oceny ryzyka wystąpienia pewnych genetycznych chorób u dziecka. Test NIFTY Warszawa to właśnie badanie wolnego płodowego DNA. Test NIFTY jest nieinwazyjny i bezpieczny zarówno dla matki oraz dziecka. To badanie wykorzystuje najnowsze technologie i jest jednym z najbardziej precyzyjnych narzędzi w zakresie diagnostyki prenatalnej.

Test NIFTY Warszawa – od kiedy można zrobić badanie?

Test NIFTY Warszawa można wykonać od 10 tygodnia ciąży. Badanie to pozwoli nam odzyskać spokój w ciąży. Nie zamartwiając się już o zdrowie maluszka, będzie można spokojnie przygotować się na jego przyjście na świat. Test NIFTY, a szczególnie rozszerzona wersja – NIFTY pro zasługuje na naszą uwagę. To nieinwazyjne prenatalne badanie genetyczne, które analizuje bardzo szeroki zakres chorób genetycznych, aż 94.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY Warszawa, szczególnie NIFTY pro?

Test NIFTY warto wykonać ze względu na nieinwazyjność oraz bezpieczeństwo. Test NIFTY po Warszawa jest jednak najczęściej wybierany przez przyszłe mamy. W cenie badania NIFTY pro zawarte jest ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Jest to jedyny NIPT na rynku z takim ubezpieczeniem. Rodzice, którzy chcą sprawdzić płeć dziecka mają taką możliwość – właśnie dzięki NIFTY. Można to zrobić w cenie testu, na życzenie.

Test NIFTY Warszawa cena – czy jest taka sama w całej Polsce?

Test NIFTY cena może różnić się w zależności od laboratorium oraz rodzaju testu NIPT. Test NIFTY Warszawa kosztuje około 2300 zł, za test NIFTY pro zapłacimy około 2400 zł. Różnica w cenie nie jest duża. Warto więc zastanowić się nad wykonaniem badania, które będzie odpowiednie dla naszych potrzeb. Wynik testu NIFTY Warszawa otrzymamy do około 10 dni. Z pewnością test NIFTY pro jest inwestycją, która przyniesie nam spokój i pomoże sprawdzić zdrowie dziecka jeszcze przed narodzinami.