Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Czy test NIFTY Warszawa jest bezpieczny w ciąży zagrożonej?

Czy test NIFTY Warszawa jest bezpieczny w ciąży zagrożonej?

Test NIFTY Warszawa można zlecić w każdej ciąży i nie ma przeciwwskazań do wykonania badania. Test polega wyłącznie na analizie wolnego płodowego DNA (cffDNA), który jest wykrywany we krwi matki. Nie ma żadnego ryzyka związanego z wykonaniem tej analizy, a dodatkowo istnieje możliwość pobrania próbki do badania w domu ciężarnej bez dodatkowych dopłat.

Test NIFTY Warszawa – jak wygląda wynik testu NIFTY?
Test NIFTY Warszawa – cena i wiarygodność
Test NIFTY Warszawa a inne testy NIPT
Test NIFTY Warszawa – opinie o badaniu

Test NIFTY Warszawa – jak wygląda wynik testu NIFTY?

Wynik testu NIFTY udostępniany jest w wersji online osobie zlecającej analizę. Test NIFTY Warszawa zapewnia kompleksowy wynik w cenie badania NIFTY – opisane są w nim wszelkie nieprawidłowości wykryte lub ich brak. Wybierając autoryzowaną placówkę NIFTY można mieć pewność, że w razie nieprawidłowego wyniku będzie można skorzystać z porady genetyka.

Test NIFTY Warszawa – cena i wiarygodność

Badanie NIFTY Warszawa kosztuje około 2300 złotych w wersji podstawowej oraz 2400 złotych w wersji PRO. Możliwe jest wykonanie także dodatkowych badań prenatalnych, w wyniku czego cena test NIFTY jest wyższa – należy sprawdzać ofertę wybranego laboratorium. Cena odzwierciedla wiarygodność test NIFTY, która szacowana jest na 99,9%. Uzyskanemu wynikowi można w pełni zaufać.

Test NIFTY Warszawa a inne testy NIPT

Test NIFTY Warszawa, a także inne testy NIPT to nowoczesna diagnostyka pozwalająca wykryć choroby genetyczne płodu. Każde z badań NIPT ma inny zakres, różnią się także ceną. Ciężarna powinna wybrać takie badanie NIPT, które w pełni spełni jej oczekiwania. Największą popularnością cieszy się test NIFTY Warszawa, podczas którego można wykryć nawet 94 różne choroby genetyczne.

Test NIFTY Warszawa – opinie o badaniu

Opinie dotyczące badania NIFTY Warszawa są pozytywne, warto jednak wybierać sprawdzone laboratoria do wykonania analizy. W ten sposób można mieć pewność, że badanie zostanie wykonane zgodnie z oryginalną procedurą i będzie w pełni wiarygodne. Wiele informacji odnośnie procedury badania oraz opinie pacjentek można znaleźć w sieci, warto również skonsultować chęć wykonania badania z lekarzem prowadzącym ciążę.