Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Przyszłe mamy wybierają test NIFTY Warszawa!

Test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne. Próbką do badania tylko krew przyszłej mamy. Test jest nieinwazyjny i bezpieczny dla mamy i jej nienarodzonego dziecka. Test NIFTY oceni ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Najczęściej wybierana jest rozszerzona wersja tego badania – test NIFTY pro.

Od którego tygodnia ciąży można wykonać nieinwazyjny test NIFTY Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi trisomię 21.?
Test NIFTY Warszawa – czułość i wiarygodność badania
Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Od którego tygodnia ciąży można wykonać nieinwazyjny test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Jest to szczególnie ważne dla kobiet w ciąży po 40 roku życia, które mogą mieć zwiększone ryzyko wystąpienia komplikacji genetycznych. Już ciąża po 35 roku życia jest wskazaniem do wykonania NIFTY. Wiele mam zastanawia się, czy można wykonać badanie prenatalne w pierwszym trymestrze ciąży. Z NIFTY jest to możliwe!

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi trisomię 21.?

Test NIFTY pro w swoim zakresie ma również trisomię 21. Badanie ma bardzo wysoką czułością dla zespołu Downa, to ponad 99%. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna. NIFTY wykonano na całym świecie już 10 000 000 razy. Test NIFTY jest często określany jako kluczowe badanie na zespół Downa w ciąży.

Test NIFTY Warszawa – czułość i wiarygodność badania

Test NIFTY pro Warszawa wyróżnia się wysoką czułością i wiarygodnością. Dzięki zaawansowanej technologii analizy wolnego płodowego DNA z krwi przyszłej mamy, test ten zapewnia dokładne i rzetelne wyniki. Przy tym wszystkim jest bezpieczny i nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcji.

Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Test NIFTY Warszawa to badanie nieinwazyjne i bezpieczne dla matki oraz nienarodzonego dziecka. Wyniki test NIFTY  otrzymamy w krótkim czasie – maksymalnie do 10 dni. Możliwość pobrania próbki w placówce lub w domu dodatkowo ułatwia cały proces. Przyszli rodzice mogą poznać także płeć dziecka na życzenie. Warto wykonać badania prenatalne w pierwszym trymestrze ciąży i cieszyć się spokojem do rozwiązania.