Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY Warszawa – dlaczego to dobry wybór?

Test NIFTY Warszawa – dlaczego to dobry wybór?

W obliczu rosnącej potrzeby zaawansowanych i nieinwazyjnych badań prenatalnych, test NIFTY Warszawa zyskuje na popularności wśród przyszłych mam. Jako nieinwazyjne badanie prenatalne, oferuje bezpieczeństwo i spokój, dostarczając ważnych informacji o zdrowiu nienarodzonego dziecka. Dlaczego test NIFTY jest tak chętnie wybierany przez przyszłe mamy ? Jak sprawdza się w wykrywaniu ryzyka zespołu Downa oraz ile kosztuje?

Spis treści:

  1. Dlaczego przyszłe mamy wybierają test NIFTY Warszawa?
  2. Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi zespół Downa?
  3. Ile kosztuje test NIFTY Warszawa i jaki zakres ma NIFTY pro?
  4. Test NIFTY Warszawa – badanie dostępne od ręki

Dlaczego przyszłe mamy wybierają test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa jest wybierany przez przyszłe mamy przede wszystkim z powodu bezpieczeństwa oraz wysokiej dokładności. Jest to badanie wolnego płodowego DNA. Test wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy, w jej krwiobiegu krąży wolne płodowe DNA, które podlega analizie. Test NIFTY jest więc bezpieczny zarówno dla przyszłej mamy oraz jej nienarodzonego maluszka. Nie ma tutaj konieczności podejmowania żadnych inwazyjnych procedur, jak jest to np. w przypadku amniopunkcji. Badanie NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży.

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi zespół Downa?

Test NIFTY Warszawa – NIFTY pro ma wysoką czułość dla zespołu Downa. Test nazywany jest jako badanie na zespół Downa w ciąży. Test NIFTY pro Warszawa oferuje czułość ponad 99% dla zespołu Downa. Wiarygodność NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz to, że NIFTY wykonano już 10 000 000 razy na całym świecie. Wskazaniem do wykonania badania jest m.in. ciąża po 35 roku życia. Wraz z wiekiem, rośnie ryzyko chorób genetycznych u płodu.

Ile kosztuje test NIFTY Warszawa i jaki zakres ma NIFTY pro?

Test NIFTY cena może się różnić w zależności od laboratorium, a także od wybranego rodzaju testu NIFTY. Zazwyczaj waha się od około 1900 do 2500 złotych. Wersja NIFTY pro, oferuje szerszy zakres sprawdzanych chorób genetycznych i może być droższa, niż standardowy test NIFTY. Przyszli rodzice mogą poznać również płeć dziecka na życzenie. Test NIFTY pro Warszawa sprawdza 94 choroby genetyczne, w tym trzy najczęściej występujące trisomie – Zespół Downa, Edwardsa oraz Patau.

Test NIFTY Warszawa – badanie dostępne od ręki

W Warszawie test NIFTY jest szeroko dostępny w wielu placówkach i laboratoriach, co umożliwia szybkie i łatwe przeprowadzenie badania. Wiele ośrodków oferuje możliwość wykonania testu bez długiego oczekiwania na termin, co jest kluczowe dla tych, którzy potrzebują szybkiej odpowiedzi na swoje pytania dotyczące zdrowia dziecka.