Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY Warszawa – dokładność i wiarygodność badania

Badania prenatalne obecnie są szeroko dostępne. Warto zwrócić uwagę na nieinwazyjne testy prenatalne z krwi. Test NIFTY Warszawa jest przykładem takiego badanie. Do tego ma bardzo wysoką czułość i jest wiarygodny. Test NIFTY staje się wyborem numer jeden dla przyszłych mam. Ten nieinwazyjny test prenatalny oferuje spokojną ciążę i pewność, co do zdrowia nienarodzonego dziecka.

Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?
Czy test NIFTY Warszawa jest skuteczny?
Dlaczego test NIFTY Warszawa jest wszechstronny?
Czy test NIFTY Warszawa w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?

Test NIFTY Warszawa przyszłe mamy mogą wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Wskazaniem do wykonania badania NIFTY jest np. wiek przyszłej mamy. Już ciąża po 35 roku życia jest wskazaniem do wykonania tego badania prenatalnego. Razem z wiekiem mamy rośnie też ryzyko chorób. Jeżeli w rodzinie występowały również genetyczne, także warto wykonać badanie NIFTY. Oczywiście każda przyszła mama może wykonać test. Istnieją jednak przeciwwskazania do wykonania badania, dlatego warto zapytać o nie przed podjęciem wykonaniem testu NIFTY.

Czy test NIFTY Warszawa jest skuteczny?

Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz wykonanie NIFTY na całym świecie już 10 000 000 razy.  Test NIFTY Warszawa jest dokładnym badanie, szczególnie wersja pro – ma bardzo wysoka czułość dla zespołu Downa ponad 99%. Przy tym badanie jest w 100% bezpieczne.

Dlaczego test NIFTY Warszawa jest wszechstronny?

NIFTY Pro wyróżnia się na tle innych badań prenatalnych dzięki swojej wszechstronności. Badanie to analizuje ryzyko wystąpienia nie tylko najczęstszych trisomii, ale też łącznie 94 różne choroby genetyczne. Mamy bardzo cenią nieinwazyjne badania wolnego płodowego DNA.

Czy test NIFTY Warszawa w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Wielką zaletą test NIFTY pro jest ubezpieczenie wyniku. Zawarte jest w cenie testu NIFTY pro. Oprócz tego przyszłe mamy mogą sprawdzić na życzenie płeć dziecka. Test NIFTY pro Warszawa jest często wybierany i polecany. Wynik testu NIFTY otrzymamy do około 10 dni, zwykle jest to 5-6 dni. Warto wykonać badanie prenatalne, które da nam wiarygodny wynik.