Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY Warszawa, jakie są możliwości badań NIPT?

Kobiety w ciąży często zadają sobie pytanie – czy moje dziecko urodzi się zdrowe? Obecnie istnieje wiele testów prenatalnych, które mogą odpowiedzieć Ci na to pytanie. Jednym z nich jest Test NIFTY Warszawa. Rozszerzona wersja tego badania – NIFTY pro ma najszerszy zakres badanych chorób genetycznych, aż 94. W tym artykule skupimy się na badaniach prenatalnych. Szczególnie na NIFTY, ponieważ to one zasługuje na największą uwagę.

Test NIFTY Warszawa, czy są różne rodzaje NIFTY?
Czy test NIFTY Warszawa wykrywa wady genetyczne płodu?
Test NIFTY -Warszawa, czym różni się test PAPP-a od NIFTY?
Test NIFTY Warszawa – gdzie zrobić badanie w Warszawie?

Test NIFTY Warszawa, czy są różne rodzaje NIFTY?

Test NIFTY Warszawa to badanie genetyczne z krwi matki. Analizuje wolne płodowe DNA, które krąży we przyszłej mamy. Właśnie jej krew jest próbką do badania. W związku z tym jest nieinwazyjne i bezpieczne dla nienarodzonego dziecka. Na rynku dostępnych jest klika testów NIFTY m.in. NIFTY Basic, NIFTY Plus. Najczęściej wybieranym jest natomiast test NIFTY pro. Ma najszerszy zakres badanych chorób genetycznych. Wszystkie rodzaje badania NIFTY różnią się zakresem analizowanych nieprawidłowości. NIFTY możesz wykonać w Warszawie oraz wielu innych miastach w Polsce.

Czy test NIFTY Warszawa wykrywa wady genetyczne płodu?

Tak, test NIFTY Warszawa jest badaniem, które sprawdza ryzyko wystąpienia wad genetycznych u płodu. Test NIFTY pro ma szeroki zakres. Najszerszy spośród dostępnych testów NIPT. Analizuje choroby takie jak zespół Downa, zespół Edwardsa i zespół Patau. Ubezpieczenie NIFTY i możliwość określenia płci to z pewnością także zalety tego badania.

Test NIFTY – Warszawa, czym różni się test PAPP-a od NIFTY?

Test PAPP-A  to przesiewowe i nieinwazyjne badanie prenatalne. Nazywane inaczej testem podwójnym (test PAPP-A i badanie wolnego beta HCG). Natomiast badania prenatalne NIPT, jak NIFTY oparte są na badaniu wolnego płodowego DNA (cffDNA). Ich czułość to około 99%. Próbką do badania jest krew pobrana od przyszłej mamy. To właśnie w niej krąży wolne płodowe DNA. Test NIFTY Warszawa jest bardziej zaawansowanym testem genetycznym.

Test NIFTY Warszawa – gdzie zrobić badanie w Warszawie?

Gdzie zrobić test NIFTY? W Warszawie jest klika placówek, gdzie możesz wykonać badanie. Test NIFTY Warszawa wykonasz w placówkach Laboratorium testDNA m.in. ul. Sienna 86, ul. Cybernetyki 7, ul. Kobielskiej 23. Zapoznaj się dobrze z ofertą badania. NIFTY pro zawiera ubezpieczenie wyniku oraz możliwość określenia płci na życzenie. Przemyśl sprawę i zastanów się, czy badanie NIFTY jest dla Ciebie.