Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY Warszawa – nowoczesne i bezpieczne badanie Twojego dziecka

Wiele przyszłych mam wybiera test NIFTY Warszawa. Dlaczego? Jest to nieinwazyjne badanie prenatalne, które opiera się na analizie wolnego płodowego DNA. Badanie NIFTY jest całkowicie bezpieczne i jego wykonanie nie wiąże się z ryzykiem poronienia. W wysoką dokładnością test NIFTY może ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu.

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi płeć dziecka?
Ile chorób analizuje test NIFTY Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa ma wysoką czułość?
Czy test NIFTY Warszawa to bezpieczne badanie prenatalne?

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi płeć dziecka?

Jedną z zalet testu NIFTY pro jest możliwość sprawdzenia płci dziecka. Test NIFTY Warszawa można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. To kolejny atut testu. Pamiętajmy, że to rozszerzona wersja testu, czyli NIFTY pro umożliwia sprawdzenie płci dziecka oraz zawiera w cenie ubezpieczenie wyniku.  

Ile chorób analizuje test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Pro Warszawa wyróżnia się szerokim zakresem analizowanych chorób genetycznych. Obejmuje nie tylko trzy najczęściej występujące trisomie, ale w sumie aż 94 choroby genetyczne. Można określić, że to bardzo szerokie badanie wolnego płodowego DNA. Próbką do badania jest jedynie krew przyszłej mamy.

Czy test NIFTY Warszawa ma wysoką czułość?

Test NIFTY Warszawa, a szczególnie wersja pro ma bardzo wysoką czułość dla zespołu Downa. Jest to ponad 99%. Nie bez powodu badanie nazywa się również jako badanie na zespól Downa w ciąży. Każda przyszła mama martwiąca się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka może wykonać test NIFTY.

Czy test NIFTY Warszawa to bezpieczne badanie prenatalne?

Bezpieczeństwo jest jedną z głównych zalet testu NIFTY. Jako badanie nieinwazyjne, polegające na pobraniu próbki krwi od matki, nie niesie ze sobą ryzyka dla zdrowia dziecka. Inaczej jest w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych. Test NIFTY Warszawa pozwoli rodzicom na dokładne sprawdzenie zdrowia dziecka.