Zobacz dostępnych specjalistów
Tematy konsultacji telefonicznych
Sprawdź opinie
poradagenetyka.pl Test NIFTY w Warszawie – czy wiek jest wskazaniem do wykonania testu?

Test NIFTY w Warszawie

Oryginalny NIFTY pro z ubezpieczeniem i szerokim zakresem badanych nieprawidłowości (94) możesz wykonać w Warszawie jeszcze dzisiaj.

  • 7 punktów pobrań w Warszawie  i kolejne 8 w najbliższej okolicy
  • Pobranie próbki w domu z dojazdem pielęgniarki, w Warszawie i okolicy – również w cenie badania, bez dopłat!
  • Szybkie terminy badań i wynik online
  • Raty i płatności bezpłatnie odroczone (P24NOW)

umow badanie nifty pro w warszawie

Test NIFTY Warszawa – cena 

Test NIFTY Warszawa cena może różnić się w zależności oferty danej placówki.

Tu zrobisz NIFTY pro z podaną ceną całkowitą – bez opłat dodatkowych. W cenie jest więc już pobranie próbki (w placówce lub w domu) i konsultacja nieprawidłowego wyniku z lekarzem genetykiem. 

Informacje o cenie badania NIFTY pro w Warszawie możesz uzyskać pod numerem tel. 665 761 161. Telefon jest czynny 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta.

Dlaczego warto wykonać NIFTY pro?

nifty korzysci

 

NIFTY został wykonany już ponad 10 000 000 razy na całym świecie, a jego czułość została potwierdzona w dużym badaniu na blisko 147 000 ciążach.


Więcej o NIFTY pro:


Test NIFTY w Warszawie – informacje o badaniu

Badania NIPT cieszą się rosnącą popularnością. Są nieinwazyjne i wynik jest dostępny najczęściej w kilka, kilkanaście dni. Test NIFTY Warszawa można wykonywać już od 10 tygodnia ciąży, a jego wysoka skuteczność wynika z analizowania próbki krwi Mamy zawierającej cffDNA (materiału genetycznego pochodzącego od dziecka) z wykorzystaniem dokładnych metod (NGS i zaawansowanych analiz bioinformatycznych). 

Test NIFTY Warszawa – wiarygodność wyniku

Wynik badania NIFTY jest wiarygodny i test NIFTY Warszawa zapewnia skuteczność wynoszącą 99% (dla trisomii 21.). Dodatkowo NIFTY PRO w cenie oferuje ubezpieczenie na wypadek wyniku fałszywie negatywnego i wyniku pozytywnego.

Warto wybrać test NIFTY w Warszawie w ciąży po 40 roku życia?

Badanie NIFTY Warszawa jest zalecany do wykonania u kobiet w ciąży po 35 roku życia. Kiedy przyszła mama ma ukończone 40 lat to ryzyko wystąpienia zaburzeń genetycznych płodu jest jeszcze wyższe. Test NIFTY bada 94 różne wady genetyczne i jednocześnie jest nieinwazyjny.

Test NIFTY PRO Warszawa a ciąża po 40

Ciąża po 40 roku życia wiąże się z podwyższonym ryzykiem nieprawidłowości genetycznych u dziecka. Płodność kobiety spada, a ryzyko zaburzeń DNA płodu rośnie. Wykonywanie badań prenatalnych jest zalecane w takiej sytuacji. Test NIFTY PRO to prosty test z krwi mamy, który wyróżnia się wysoką czułością – ponad 99% dla trisomii 21., co jest porównywalne z czułością amniopunkcji.

Źródła: badanienifty.pl/zrodla